Švėkšniškiai vėl padėjo silpnesniems

sveksnos kaledine mugeJau septynioliktą kartą Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje vyko akcija „Padėkime tiems, kurių nelanko Kalėdų Senelis“.
Tradicine tapusios kalėdinės akcijos metu buvo surinkta daugiau nei 2000 Lt.

Pirmą kartą mokykloje nušurmuliavo kalėdinės mugės, kuriose buvo parduodami seni mieli daikteliai, rankų darbo gaminiai, keksai, pyragai. Tai buvo direktorės pavaduotojos Rimos Poškienės sumanymas.

Ilgųjų pertraukų metu gimnazijos informaciniame centre vyko 5-8 klasių kalėdinė mugė. Aktyviausi buvo penktokai, šeštokai ir aštuntokai.

I-IV klasių gimnazistų mugė savo aktyvumu neprilygo žemesnių klasių mokinių entuziazmui. Daugiausia pinigų surinko gimnazijos IVa klasės mokiniai.

Per dvi mugės dienas gimnazijoje surinkta apie 500 Lt.

Gruodžio 18-ą mugė persikėlė į miestelį. Įsikūrę šalia seniūnijos mokiniai praeiviams siūlė pirkti meduolių, keksų, kalėdinių vainikėlių, mokytojų megztų kojinių ir pirštinių. Surinkta daugiau kaip 650 Lt.

Akcijos organizatoriai dėkoja miestelio žmonėms, verslininkams, gimnazijos mokiniams bei visiems geros valios žmonėms, kurių dėka ši kalėdinė akcija įvyko ir už surinktas lėšas buvo nupirktos dovanėlės mažiesiems Švėkšnos bendruomenės nariams.