Švėkšniškiai – vėl stipriausi!

sportas sveksnoje su diplomaisŠiauliuose vyko Lietuvos olimpinio festivalio finalinės lengvosios atletikos kaimo mokyklų atskirų rungčių varžybos. Jose nuo 1997 metų dalyvauja kaimo mokyklų rinktinės, iškovojusios teisę ginti savo rajono garbę. Šiemet varžybose dalyvavo 21 mergaičių ir 23 berniukų komandos, tad rungtyse buvo daugiau kaip 20 dalyvių, ir būti priekyje buvo labai sunku.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos berniukai jau 11-tą kartą tapo varžybų nugalėtojais – iškovojo I vietą, aplenkę stipriausias rajonų komandas ir surinkę 90 taškų. Jie apdovanoti taure, medaliais, diplomais ir marškinėliais su festivalio emblema.

II vietą laimėjo Kėdainių r. Šėtos gimnazija – 80 tšk., III v. – Kauno r. Akademijos U.Karvelis gimnazija – 73 tšk.sportas sveksnoje Berniukai

Švėkšnos berniukų komandoje geriausiai pasirodė šuolininkai: I vietą iškovojo Erlandas Jokšas, peršokęs 1,85 m, trečias buvo Bernardas Bliūdžius – 1,80 m.

III vietą rutulio stūmimo rungtyje laimėjo Kazys Bočkus, pasiekęs aukštą 14,91 m rezultatą. Ernestas Pocius liko ketvirtas – 13,91 m.

Puikiai į tolį šoko Benas Viskintas – 5,97 m (5 vieta) ir Povilas Daukšys – 5,93 m (6 vieta). Individualiai startavęs Linas Bočkus peršoko 1,70 m.

Mergaitės šiemet startavo ne stipriausios sudėties ir liko 9-oje vietoje iš 21 komandos, surinkusios 59 tšk.

I vietą iškovojo Kauno rajono gimnazistės – 92 tšk., II v. Šilalės atstovės – 80 tšk., III v. – Vilniaus rajono Mickūnų moksleivės – 79 tšk.

Daugiausiai taškų iš švėkšniškių pelnė Livija Kaktaitė, peršokusi 1,45 m. Ji užėmė III vietą. Penkta buvo Roberta Bernotaitė – 1,40 m.