Švėkšniškis V. Liorencas Lietuvos jaunučių šuolio į aukštį čempionas

N. Gailinas_A._Urmuleviius_V._Liorencas_O._Guius_L._Leikuvien_J._BudrikasLietuvos jaunučių šuolio į aukštį 2019 metų čempionu tapo švėkšniškis Vilius Liorencas įveikęs 191 cm kartelę. Rajonų grupėje šilutiškiai iškovojo II vietą (189 taškai).

Gargžduose baigėsi Lietuvos jaunučių čempionatas. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojo Audriaus Urmulevičiaus treniruojamas švėkšniškis V. Liorencas nesenai tapo Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtoju įveikęs 185 cm aukštį. O Gargžduose vykusiame Lietuvos jaunučių čempionate jis įveikė 191 cm aukščio kartelę ir tapo Lietuvos jaunučių šuolio į aukštį 2019 metų čempionu.

Broniaus Mulskio ir Stasio Oželio treniruojamas Marijus Ubis Lietuvos jaunučių čempionate šeštuoju bandymu ietį nusviedė 50 m 13 cm ir nusileidęs tik klaipėdiečiui Tautvydui Burauskui (52.53) iškovojo II vietą.

Miestų grupėje nugalėjo Vilnius (513), pralenkęs Kauną (492) ir Klaipėdą (407). Rajonų grupėje pirmas tris vietas užėmė Rokiškis (250), Šilutė (189) ir Švenčionys (176).

Lietuvos 14-mečių rekordus pagerino Greta Malinauskaitė (Jonava) 1000 m kliūtiniame bėgime (3:33.05) ir Paulina Stuglytė 750 g disko metime (48.75).