Švėkšnoje išdalinti „Mandarinai“, nutiesta Draugystės gėlių alėja

sveksnos specialioji gelesIlgai mokinių lauktos vasaros atostogos vis stipriau beldžiasi į duris. Pats metas prisiminti įdomiausius mokyklos gyvenimo epizodus.

Švėkšnos specialiosios mokyklos bendruomenė gausiai susirinko į humoristinę mokinių apdovanojimo popietę „Nominacijos mandarinai“. Ugdytinių veiduose matėsi malonus jaudulys, spėliojantis laukimas. Mat popietėje pagerbti ne tik gerus ir prasmingus darbus nuveikę mokiniai, bet ir prisiminti tie, kurių atlikti „žygdarbiai“ neatnešė garbės. Niekas nenorėjo gauti „liūdinčio mandarino“.

Popietę žaismingai vedė aštuntokė Laura ir devintokė Inga, gerą nuotaiką skleidė mokyklos mergaičių atliekamos dainos ir šokiai.sveksnos specialioji mandarinai

Iš viso įteikta 21 statulėlė, papuošta mandarinu. Mandarinas – skanus vaisius, ypač tinkantis vaikams. Tikėtasi, kad jame esanti vitaminų dozė motyvuos mokinius atsiskleisti tik iš gerosios pusės.

Kad šilumos, saulės ir vasaros laukimas neprailgtų, mokiniai patys kūrė pavasarinius žiedus. Kelias savaites trukęs ruošimasis baigėsi pražydusia Draugystės gėlių alėja, tad dabar į mokyklą mokinius ir darbuotojus veda spalvingas takelis.

Kūrybinė veikla – gera priemonė pamiršti smurtą. Tokia akcija prisidėjome prie prevencinės programos „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“. Šia tema visą gegužę mokykloje vyks įvairi veikla.