Švėkšnoje varžėsi futbolininkai ir krepšininkai

futbolas ir_krepsis_sveksnosŠvėkšnos šventę pirmą kartą istorijoje pradėjo sporto karalius – futbolas, tradiciškai vyko ir krepšinio turnyras.
Mažojo futbolo turnyre dėl „Meškos“ sporto klubo taurės dalyvavo 6 komandos. Turnyrą organizavo Žygimantas Kurlianskas kartu su seniūnija, o visi sirgaliai matė puikų futbolą ir patyrė daug gerų emocijų.

I vietą iškovojo komanda „Beleką“, kurioje buvo Ignas Komskis, Arturas Melenberg, Rokas Sirtautas, Lukas Sirtautas ir Linas Mėgelaitis.Futbolas sveksnos

„Tikimės kad futbolininkų varžybos taps tradicija ir šis „Meškos“ taurės turnyras Švėkšnoje ateityje sukvies dar daugiau futbolo entuziastų“, – sakė seniūnas A. Šeputis.

Tradiciniame gatvės krepšinio turnyre dalyvavo 9 vyrų komandos. Nugalėjo komanda „Fen Team“, antri buvo „Pakapėnai“, treti – Stonių šeimos komanda.

Šeimų krepšinio turnyre šiemet dalyvavo 3 komandos. Nerpralenkiami buvo I vietą iškovoję Stoniai, antri – Nausėdos (Vilkėnų k.), III vietoje Penkauskai iš Inkaklių. Krepšinio turnyro rėmėjai – klebonas Julius Meškauskas ir Sauliaus Endriulio šeima.