Švėkšnoje varžėsi lengvaatlečiai

 

Sveksna sportasŠvėkšnoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Šilutės r. kaimo mokyklų atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos, kuriose dėl teisės atstovauti rajoną finalinėse varžybose Šiauliuose varžėsi Švėkšnos „Saulės“ ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijų ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos komandos.

Merginų ir vaikinų grupėse stipriausios buvo Švėkšnos gimnazistų komandos, surinkusios po 122 tšk. Po jų liko naumiestiškės mergaitės ir berniukai (64 ir 113 tšk.), ir Vilkyčių nepilnos sudėties komandos.

Varžybose pasiekta aukštų rezultatų. Švėkšniškiai laimėjo šuolius į aukštį: A. Krūgelytė, R. Norvaišaitė, E. Kuzaitė ir E. Andiuškaitė peršoko po 1,40 m, R. Žilius – 1,85 m, V. Liorencas – 1,75 m, D. Jurkaitis – 1,65 m) ir į tolį (E. Andrulis – 6,02 m, D. Dirgėla – 5,87 m, A. Vaitiekus – 5,84 m). O. Kasparavičius ir A. Klusaitė buvo pirmi 100 m bėgime (12,5 s ir 14,3 s), bėgant 400 m laimėjo A. Budrys -59,8 s, stumiant rutulį pirmavo naumiestiškis M. Baltutis – 13,04 m.

Po lengvosios atletikos varžybų, mokytojos V. Parnarauskienės iniciatyva, vyko rankų lenkimo varžybos, kuriose lengvaatlečiai ir visi mėgėjai išbandė nekasdienišką sporto šaką. Buvo linksma gauti ir apdovanojimus.

Gaila, kad daugelio kitų mokyklų atstovų nebuvo nei Šilutėje, nei Švėkšnoje.