Švėkšnos bažnyčioje Stano su vaikais rado tai, ko nesitikėjo: „Nerealu“

 

083619755-661d86b4-51a1-46a4-86e7-699ebe8397f6Atlikėjas ir dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano (37 m.) yra aktyvus socialiniuose tinkluose. Vyras su draugais ir sekėjais džiaugiasi darbais, koncertų, šeimos ir atostogų akimirkomis.

Šį kartą feisbuko paskyroje vyras pasidalijo kiek neįprasta akimirka iš bažnyčios. Jis kartu su vaikais lankėsi Švėkšnoje ir užsuko į miestelio pasidižiavimą – didelę gotikinio stiliaus Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią.

Didingoje šventovėje šeima grožėjosi viduje esančiais paveikslais ir puošmenomis. Priėję prie altoriaus jie pastebėjo bažnyčiai neįprastą vaizdą – vaikų kampelį. Toks vaizdas atlikėją išties maloniai nustebino.

„Švėkšnos klebonas šaunuolis. Prie altoriaus pastatė vaikišką staliuką ir kėdutes, pieštukai, flomasteriai, žaislų skrynelė.

Pirmą kartą vaikai su tokiu džiugesiu į bažnyčią nuėjo. Kol suaugę gėrisi architektūra, vaikai piešia angelus.

Nerealu. O šiaip į bažnyčią su botagu neįvarysi. Dabar visko klausinėja, kur Dievas čia ir t.t. Adomas auklėja Joaną – nepiešk ant stalo, Dievas pamatys!“, – šalia fotografijos, kurioje piešia vaikai, brūkštelėjo atlikėjas.

lrytas.lt inf.