Švėkšnos berniukai – Lietuvos mokyklų žaidynių prizininkai

Jaunuciai sveksnosŠiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių jaunučių (2004 m. g. ir jaunesnių) atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos. Jose tarp 26 miestų ir rajonų mokyklų komandų sėkmingai dalyvavo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos berniukų komanda, laimėjusi aukštą III vietą.

Švėkšniškiai surinko 80 taškų ir vos 4 taškais atsiliko nuo nugalėtojų – Šakių „Varpo“ mokyklos komandos. II vietą iškovojo Priekulės I. Simonaitytės gimnazija – 82 tšk. Ši komanda surinko daugiau taškų už didžiųjų miestų mokyklų -Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos – berniukus.

Šuolio į aukštį varžybose tarp 18 šuolininkų aukščiausiai šoko „Saulės“ aštuntokas Vilius Liorencas, tapęs nugalėtoju su asmeniniu rezultatu 1,85 m. Jis pralenkė II vietą užėmusį varžovą net 10 cm. Ketvirtas buvo Darius Jurkaitis (1,60 m), 11-as – septintokas Ednaras Serapinas (1,50 m).

25 dalyviai stūmė rutulį, Domantas Vaidila iškovojo VI vietą. Septintokas Titas Žemgulis pateko į šuolio į tolį finalą – tarp 22 dalyvių buvo aštuntas. Šeštokas Andrius Milinauskas tarp 29 dalyvių liko tryliktas. Komanda iškovojo taurę, medalius ir diplomus bei sportinius marškinėlius su žaidynių logotipu.

Gaila, kad Šilutėje vykę gabiausių mokinių apdovanojimai vyko nesibaigus mokslo metams ir Lietuvos mokyklų žaidynėms. Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai vaikinai ir prizininkai jaunučiai – iš viso 12 mokinių net nepaminėti…