Švėkšnos gimnazistai sukūrė stebuklą

 

Sveksnos gimnazGruodžio pabaigoje Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje vyko jau tradicinis paramos vakaras „Padėkime tiems, kurių nelanko Kalėdų senelis“. Vakaro metu surinktos dovanos jau pristatytos berniukui, kuriam labai reikia paramos.

 „Kalėdos – stebuklų išsipildymo metas. Visi jais tikime bei galime prie to prisidėti. Kviečiame visus padėti šiam vaikučiui, kad jo gyvenimas pasidarytų lengvesnis. Norinčius prisidėti prie stebuklo, kviečiame pervesti lėšas į Švėkšnos „Saulės“ vidurinės mokyklos šalpos fondo sąskaitą LT675010200014000297 su prierašu „Padedame vaikui“. Tokį pranešimą jau kuris laikas viešina „Saulės“ gimnazija.

Gruodžio pabaigoje mokyklos gimnazistės nuvyko pas seniūnijoje gyvenantį vaikutį. Perdavėme jam dovanų nuo IIg klasės mokinių ir parapijos klebono J. Meškausko, kurias jis paliko dalyvaudamas labdaros vakare. Nuvykę kartu deklamavome eilėraščius, šokome, dalinomės mintimis apie Kalėdų stebuklus, rašėme padėkos laišką Kalėdų Seneliui.Tokie susitikimai mus visus pamoko, kokios nuoširdžios yra mažų vaikų didelės širdys.. O nėra nieko jautriau už spindinčias akis, šiltą apkabinimą ir neįkainojamą žodį AČIŪ…