Švėkšnos gyventojams pašto paslaugos bus teikiamos kitaip

Lietuvos paštas informuoja, kad nuo liepos 19 d. pašto paslaugų teikimas Švėkšnos gyventojams bus organizuojamas kitaip - visas paslaugas teiks mobilusis laiškininkas.

lietuvospastas.lt nuotr.

Taip pat vietoje pašto skyriaus, šiuo metu veikiančio Liepų a. 21, ten pat bus įsteigta seniūnijos pašto paslaugų teikimo vieta. Joje mobilusis laiškininkas visas paslaugas teiks antradieniais–šeštadieniais 11:00–11:15 val.

Apie būsimus pokyčius informuoja Lietuvos pašto Tinklo padalinio direktorius Jonas Sadauskas.

Mobilusis laiškininkas – tai šiuolaikiškesnis būdas gauti pašto paslaugas neišeinant iš namų. Tai lyg paštas ant ratų, pagal gyventojo pageidavimą atvykstantis į atokiausias vietoves. Paslauga skirta kaimų gyventojams. Įprastas laiškininkas tik pristato siuntas, laiškus, atneša prenumeruojamus leidinius. Laiškininkai ir toliau dirbs kaip įprastai. Mobilieji laiškininkai, aprūpinti šiuolaikiška įranga, gyventojų namuose galės suteikti ir kitas paslaugas, kurios dabar yra prieinamos tik pašto skyriuose: priimti siuntas ir laiškus išsiuntimui, priimti prenumeratos užsakymus, pristatyti ir išmokėti pinigų perlaidas.

Kaip ir įprastas laiškininkas, mobilusis pristatys gautas siuntas ar laiškus, spaudą – dėl šių paslaugų mobiliojo laiškininko atskirai išsikviesti nereikės, jis atvyks pats. Mobilusis laiškininkas taip pat pristatys pensijas.

Mobilųjį laiškininką galima išsikviesti paskambinus trumpuoju numeriu 1842 arba 8 700 55400. Jis nemokamai atvyks jau kitą dieną. Mobilųjį laiškininką galite  išsikviesti ir į darbovietę.

Taip pat vietoje pašto skyriaus Švėkšnoje tuo pačiu adresu bus įsteigta Švėkšnos seniūnijos pašto paslaugų teikimo vieta. Joje mobilusis laiškininkas visas paslaugas teiks nuo antradienio iki šeštadienio 11:00–11:15 val.

Pašto skyriaus, kaip pastato, neliks, tačiau pokyčiai neturės įtakos teikiamų paslaugų įvairovei ar jų kokybei. Priešingai, siekiame, kad žmonėms būtų patogiau, kad visas paslaugas jie gautų negaišdami laiko, neišvykdami iš namų.