Švėkšnos jaunimas susitiko su karikatūristu

paroda vaikams_sveksnaŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos ketvirtokai atskubėjo į Švėkšnos biblioteką, kur jų laukė susitikimas su Rasos Truikienės eilėraščių knygutės „Priešaky kelionė“ iliustracijų autoriumi Valdemaru Tisaičiu ir tapytoju Sauliumi Šedžiu.

Susitikimas prasidėjo iliustracijų parodos pristatymu. Autorius prisipažino, kad iki tol neteko piešti iliustracijų, nes jis yra karikatūristas – šaržistas. Tai jam buvo nauja patirtis. „Išties daug ką piešiau pirmą kartą, pavyzdžiui, vėją, sraigę, voriuką, kad nebūtų baisus, varveklį, verkiantį vaiką ir dar daug kitų dalykų. Pirmiausia turėjau gerai įsiskaityti eilėraštukus, kad galėčiau atvaizduoti pagrindinę mintį“, – sakė autorius

Pasibaigus parodos pristatymui svečiai pakvietė vaikus į kūrybinį užsiėmimą, kurio metu jie išlaisvino savo fantazijas ant popieriaus. Susikaupę piešė savo mėgstamiausių filmukų, pasakų personažus, gamtos motyvus. Valdemaras su Sauliumi irgi buvo pasinėrę į piešimą. Prisidėti prie jų didžiojo piešinio pakviesti ir vaikai.