Švėkšnos lengvaatlečiai iškovojo 10 prizinių vietų

Klaipėdoje vyko vaikų, jaunučių ir jaunių I etapo lengvosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė“.

Uostamiestyje Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos lengvaatlečiai iškovojo 10 prizinių vietų.

Jose dalyvavo sportininkai iš visos Žemaitijos, taip pat ir Švėkšnos. „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojo Audriaus Urmulevičiaus treniruojami lengvaatlečiai iškovojo 10 prizinių vietų.

Vaikų grupėje šuolio į aukštį rungtyje 3 prizines vietas pasidalino švėkšniškiai N. Zuikauskas, įveikęs 125 cm kartelę, R. Toleikis – 115 cm ir V. Paulauskas -110 cm. Nedaug nuo prizininkų atsiliko B. Agintaitė (2 kg rutulį nustūmė 7 m 33 cm), M. Urmulevičius (į tolį nušoko 4 m), M. Paulauskas (3 kg rutulį nustūmė 6 m 84 cm).

Jaunučių grupėje II vietą 3 kg rutulio stūmime iškovojo D. Sūdžiutė – 9 m 36 cm, IV vietoje liko D. Barkauskas, į aukštį iššokęs 145 cm ir D. Agintaitė, 3 kg rutulį nustūmusi – 7 m 90 cm.

Jaunių grupėje šuolyje į aukštį pirmavo E. Serapinas – 170 cm, o trišuolio rungtyje – A. Mikužis, nušokęs 11 m 67 cm. Antras vietas laimėjo O. Milinauskas (trišuolyje – 11 m 60 cm) bei A. Milinauskas (60 m bėgime įveikęs distanciją per 7,66 sek.). III vietą šuolio į tolį rungtyje užėmė R. Meilė – 5 m 39 cm, 3 kg rutulio stūmime trečia buvo S. Goštautaitė – 8 m 26 cm.

Pasak A. Urmulevičiaus, vaikų grupės sportininkų dar laukia „Žemaitijos taurės“ II ir III etapo varžybos, kurios vyks vasarį ir kovą, o vyresniųjų lengvaatlečių „Žemaitijos taurė“ II etapas kovo mėnesį. Tad visi sportininkai dar turi šiek tiek laiko treniruotėms.