Švėkšnos lengvaatlečiai iškovojo 14 taurių

sveksna lengvoji atletika Rob ir LukasKlaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės 2015“ vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo jaunieji lengvaatlečiai iš Klaipėdos bei Palangos miestų, Kretingos, Skuodo, Telšių, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Šilutės rajono.

Vaikai rungtyniavo keturiuose etapuose, o jaunučiai ir jauniai – trijuose. Dalyvių buvo daug: kai kuriose rungtyse – per 20, tad visuose etapuose sportininkams teko atiduoti visas jėgas.

Susumavus visų etapų rezultatus, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos atstovai iškovojo net 14 taurių, kurios buvo įteiktos už I-III vietas.

Vaikų grupėje taurėmis apdovanoti E.Grevys (buvo antras šuolio į aukštį rungtyje) ir J.Pocius (buvo trečias 60 m kliūtiniame bėgime ir šuolio į aukštį rungtyje).

Jaunučių grupėje taures iškovojo L.Janušauskas (II vieta 60 m bėgime ir III vieta 300 m bėgime), J.Bočkus (III vieta 60 m kliūtiniame bėgime ir III vieta šuolio į aukštį rungtyje). A.Vaitiekus laimėjo trišuolio ir šuolio į aukštį rungtis, o H.Bliūdžius jose buvo antras. Šuolio į tolį rungtyje III vietą užėmė V.Endrulis.

Jaunių grupėje R.Bernotaitė laimėjo I vietą šuolio į aukštį rungtyje. D.Kinčius trišuolio rungtyje buvo antras, o šuolio į tolį rungtyje – trečias.

Dalyviai dėkingi organizatoriams už galimybę išbandyti jėgas ir rėmėjams, nuvežusiems į varžybas