Švėkšnos lengvaatlečiams – 6 medaliai

sveksna lengvoji 6 medaliaiKauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų vaikų lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo 12-13 metų vaikai. Šį kartą jaunieji sportininkai buvo pradžiuginti, nes Lietuvos lengvosios atletikos federacija apdovanojo ne tik prizininkus, bet ir dalyvius, užėmusius 5-8 vietas.

Sėkmingiausiai dalyvavo trenerio S.Oželio auklėtiniai. Rimvydas Anukas greičiausiai nubėgo 600 m (1:42,82 min.), Aurimas Bendžius laimėjo 1000 m bėgimo rungtį (3:13,45 min.).

Puikiai pasirodė švėkšniškiai. Dvi antrąsias vietas iškovojo Džordanas Kinčius: 60 m nubėgo per 8,28 s, į tolį nušoko 5,44 m. Sidabro medalius iškovojo šuolininkai į aukštį Livija Kaktaitė (peršoko 1,35 m – tiek pat, kiek ir nugalėtoja), o Darius Butkevičius pagal bandymus pralaimėjo varžovui ir įveikė 1,60 m.

Diplomais apdovanoti 4 vietą užėmusi L.Kaktaitė (1000 m bėgimas – 3:38,67 min.), 5 vietą užėmusi K.Jašinskaitė (600 m bėgimas – 1:56,38 min.) ir 6 vietą užėmęs rutulio stūmikas J.Stulpinas (11,12 m).