Švėkšnos pirmokai tapo konkurso „Susidraugauk su daržovėmis“ nugalėtojais

Baigėsi beveik mėnesį trukęs naujienų portalo Lrytas.lt projektas „LIDL vaikų sodelis“, kuriame tėvai ir pedagogai sulaukė daug naudingų patarimų, kaip įkalbėti mažuosius valgyti vaisius ir daržoves, o vaikai grūmėsi dėl pagrindinių prizų užduotyse panaudodami gamtos dovanojamas gėrybes.

Nuotraukų koliaže - visų Švėkšnos pradinių klasių mokinių konkursui atsiųsti receptai. 9 receptus atsiuntė ir I vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 1A klasė.
Užsukus į polapį „LIDL Vaikų sodelis“ lankytojų laukė ne tik dietologų, psichologų patarimai, užduotys vaikams ir galimybė atsispausdinti įspūdingas vaisių ir daržovių karūnas bet ir galimybė sudalyvauti net trijuose žaidimuose, kuriems projekto partneris LIDL paruošė ypatingus prizus. Vieno iš žaidimų nugalėtojais tapo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 1A klasė (mokytoja Nijolė Kairienė).
1-4 klasių moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti konkurse „Susidraugauk su daržovėmis“, kuriame jie turėjo pasidalinti savo išbandytu receptu ir jo nuotrauka su trimis daržovėmis ar vaisiais. Sumuojami buvo visos vienos klasės atsiųstų receptų balsai. Šiame konkurse dalyvavo 63 pradinės klasės iš įvairiausių šalies kampelių, o už jų receptus balsavo beveik 23 tūkst. skaitytojų. Mažieji švėkšniškiai laimėjo atsiuntę 9 receptus ir surinkę 7938 balsus. Klasei atiteko 500 eurų vertės kanceliarinių priemonių rinkinys visai klasei ir mėnesinė, kas savaitę klasę pradžiuginsianti, vaisių ir daržovių prenumerata – iš LIDL tiesiai į klasę atkeliaus didžiulė dėžė gardžių ir sveikų užkandžių.
Savo Facebook puslapyje aktyviai palaikyti mažuosius kraštiečius vis kvietė ir „Švėkšnos naujienos“. Dėkojame visiems balsavusiems!