Švėkšnos plenere kūrybą pristatė septynios moterys

skaitovai sveksnoje Seniuno geles kurejomsTris dienas Švėkšnoje vyko kūrybinis rašančių moterų pleneras. Plenero globėja – Helena Švanytė – Černiauskienė, pakvietusi ir apgyvendinusi viešnias savo name – viloje „Loreta“, kurią Švėkšnos parke pastatė Švėkšnoje gyvenęs ir dirbęs kapelionas P.Lapelis.

Pleneras baigėsi sekmadienio popietę Genovaitės viloje vykusiais „Literatūriniais vasaros skaitymais“, kuriuos organizavo švėkšniškių draugija „Tėviškė“.

Kūrėjų desantas atvyko iš Klaipėdos, Palangos ir Plungės. Savo kūrybą skaitė Alma Riebždaitė, Daiva Molytė – Lukauskienė, Elena Karnauskaitė, Nijolė Kepenienė ir Sondra Simana. Gitara sau pritardama, grojo ir dainavo Šarūnė Kepenytė. Rimantė Černiauskaitė skaitė velionio tėvo Rimanto Černiausko parašytą novelę apie Donelaitį.

Švėkšniškių vardu kūrėjoms dėkojo seniūnas Alfonsas Šeputis. Helena Švanytė – Černiauskienė pažadėjo kitą vasarą vėl pakviesti į kūrybinę savaitgalio stovyklą – plenerą, tuo pradžiugindama ne tik rašytojas, bet ir švėkšniškius.

Už puikiai ir prasmingai praleistą popietę viešnioms dėkojo švėkšniškių draugijos „Tėviškė“ pirmininkė Ona Pintverienė.