Švėkšnos „Saulės“ gimnazija – sportiškiausių Lietuvos mokyklų dešimtuke

 sveksnos sportininkai seime10 metų vyksta Lietuvos sportiškiausių mokyklų konkursas, o švėkšniškių delegacija jau 4 kartą patenka tarp 10-ies geriausių mokyklų.

Šiemet gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje „Saulės“ gimnazija užėmė 6 vietą.

 

Dalyvavimas įvairiose varžybose (tarptautinėse, tarprajoninėse, tarpmokyklinėse, rajoninėse) padėjo švėkšniškiams užsidirbti papildomų taškų konkurse.

Vienas reikšmingiausių laimėjimų – mokinių Olimpinio festivalio zoninėse ir finalinėse varžybose Švėkšnos komandos berniukai ir mergaitės užėmė pirmąsias vietas finalinėse lengvosios atletikos varžybose, o mergaitės krepšinio 3×3 varžybose buvo antros.

Taip pat neliko neįvertintos publikacijos spaudoje ir internetinėse svetainėse,  renginiai šeštadieniais ir atostogų metu, neformalus ugdymas .

Konkurso nugalėtojams – 25 sportiškiausioms Lietuvos mokykloms – įteikti piniginiai prizai, padėkos raštai, taurės, diplomai ir suvenyrai.

Šventę, surengtą Seime, pradėjo Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorės O.Babonienė, dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė, Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis,  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis, LR Vidaus reikalų ministerijos patarėjas sporto klausimais Virgilijus Alekna, dalis seimo narių. Svečiai džiaugėsi mokytojų ir mokinių puikiais rezultatais, palinkėjo kantrybės mokyklų vadovams, rūpinantis varžybomis, salėmis, stadionais.