Švėkšnos skautai atostogas baigė kelione

skautai edukacine_kelioneŠios edukacinės kelionės Švėkšnos skautai labai laukė, nes norėjo  pabūti kartu, patirti naujų įspūdžių, aplankyti Lietuvoje esančias garsias vietas.

Į pažintinę kelionę išvykome anksti ryte, norėdami kuo daugiau pamatyti. Kelionės metu aplankėme tris pilis, tris Betliejaus prakartėles ir tris nuostabiai pasipuošusius miestus ir jų eglutes.

Pirmiausia sustojome Kaune. Apie Kauno pilį, tekančias upes, miesto istoriją papasakojo mokytoja Violeta Stonienė. Po to pajudėjome į Trakus, kuriuose aplankėme pilį, sužinojome Mergelės Marijos stebuklingo paveikslo 300 metų gyvavimo istoriją, pasidžiaugėme eglute ir žinoma paragavome garsiųjų Trakų kibinų. Pasistiprinę pasukome sostinės link. Visi laukėme susitikimo su Europoje gražiausia egle – karaliene. Bet prieš tai susidomėję aplankėme Gedimino pilį ir palyginome kokį vaizdą matėme liepos mėnesį ir kokį matome dabar. Vaizdas buvo šiurpus.

Kadangi tikslas buvo aplankyti prakartėles, tai mokytoja Violeta prašė prisiminti pasakojimą apie prakartėlės istoriją, kurio klausėmės Klaipėdoje, kai buvome nuvykę parvežti Betliejaus Taikos Ugnies ir palyginti autorių atskleistą kūrybą. Susitikimas su gražuole egle nenuvylė, nes jau vakarėjo ir skleidėsi visas jos grožis.

Mokytojos Danutė Šneideraitienė ir Violeta Stonienė linkėjo to gerumo ir grožio parvežti į savo šeimas bei skleisti draugams.