Švėkšnos skautai dainavo konkurse

2 sveksnos_skautai_konkursasŠvėkšnos A.Rugytės skautų ansamblis ir solistė Darija Freitikaitė, lydimi vadovės Violetos Stonienės ir muzikos mokytojos Vidilijos Aidukienės, išvyko į Priekulę. Ten juos pasitiko I.Simonaitytės skautų draugovės broliai ir sesės. Taip pat susitikome su klaipėdiškiais ir salantiškiais.

Konkurse „Gražių dainelių daug girdėjau“, reikėjo atlikti privalomą dainą „Sudainuokime Lietuvą“, pasirinktą patriotišką lietuvių liaudies dainą ir mėgstamą lietuvišką dainą. Mūsų ansamblis atliko dainą „Už žalių miškelių“ ir nuotaikingą dainą „Žiogas“, o solistė Darija atliko Jazu dainą „Rudens naktis“ ir dainą ,,Dingo broliai“.

Komisija, kuri atvyko iš Kauno, pasitarusi nusprendė kas sausio 20 dieną atstovaus Klaipėdos krašto skautus Kauno VDU salėje vyksiančiame baigiamajame etape. Laimė nusišypsojo ir mums. Solistė Darija pateko į finalą, o mes džiaugėmės sesės sėkme ir galimybe ją palydėti į Kauną.

Grįžome su Kalėdiniu laukimu ir didžiuliu noru sulaukti Betliejaus Taikos Ugnies sutikimo, jos parvežimo ir išnešiojimo švėkšniškiams.