Švėkšnos skautai dalyvavo sezono atidaryme

1skautai sezono_atidarymasSkautai iš viso Klaipėdos krašto sugužėjo į Šarkiškių kaimo mišką Klaipėdos rajone, kur stovyklavo prieš porą metų. Smagu buvo pamatyti pažįstamas vietas, prisiminti nuotykius.

Įsikūrę stovyklavietes ruošėmės atidarymo rikiuotei. Su šūkiais ir dainomis išsirikiavome ir pradėjome šventę vėliavos pakėlimu. Tas šeštadienis buvo ypatingas ne tik Klaipėdos krašto skautų susitikimu, bet ir tuo, kad kai kurie kandidatai tapo skautais, o mūsų draugovės sesei Mortai Matuizaitei nuimtas vilkiuko kaklaraištis ir užrištas skautės. Morta šį kaklaraištį užsitarnavo aktyviai dalyvaudama skautiškoje veikloje, atlikdama geruosius darbelius, savo geru pavyzdžiu rodydama, kad skautas visur yra skautas.

Po pietų susiskirstę į dvi komandas beveik 3 valandas žaidėme žaidimą „Knygnešiai“. Vieni nešė knygas, kiti bandė juos susekti, treti uždarydavo į „kalėjimus“, kuriuose teko atlikti užduotis. Neapsiėjome ir be traumų, bet tai tik patyrimas.

Vakare prie laužo kiekviena skiltis turėjo parodyti programą „Nuo degtuko iki laužo“. Vakaras prie laužo neįsivaizduojamas be dainų ir žaidimų, kurių vakaro laužo metu netrūko. Tik temti pradėjo greitai, tad teko užgesinti laužą ir grįžti į namus.

Dabar gyvename su mintimi, kad laukia Tautinė stovykla.