Švėkšnos sportinis projektas – šuolių į aukštį „Taurės“ varžybos

Suoliai sveksnosŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijoje jau 41-ąjį kartą vyko tradicinis projektas – šuolio į aukštį „Taurės“ varžybos.

Po varžybų klasėse į finalą pateko stipriausieji, kurie ir kovojo dėl mokyklos auklėtinių – šuolininkų į aukštį įsteigtų taurių. Finalinėse varžybose dalyvavo 34 dalyviai. Nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir diplomais, jiems papasakota apie taurių įsteigėjus. Geriausius rezultatus pasiekę moksleiviai apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos įsteigė Urmulevičių ir Šaulių šeimos.

Šiemet jie įteikti Eglei Klusaitei (5 a kl.) ir Justinui Bočkui IV g kl.

11-12 m. grupėje I. Pavinkšnytės-Mikulėnienės (šoko į aukštį 1,78 m) taurę iškovojo penktokė

D. Sūdžiūtė, peršokusi 1,10 m. Berniukai kovojo dėl R. Šilingio taurės (šoko 2,11 m). Bendraklasis L. Būdvytis įveikė 1,35 m. J. Ūselytė-Tamoševičienė įsteigė taurę 13-14 m. mergaitėms (krūtine šoko 1,60 m), aukščiausiai šoko šeštokė E. Klusaitė – 1,35 m. Tos pačios grupės berniukams taurę įsteigė A. Žemaitaitis (peršoko 2,03 m), o ją laimėjo E. Serapinas – 1,45 m.

15-16 m. grupės Z. Ūselytės – Urmulevičienės taurę laimėjo (ji 1964 m. vienu seniausių stiliumi – „žirklėmis“- peršoko 1,63 m) aštuntokė A. Krūgelytė – 1,35 m, o berniukų tarpe A. Rimkaus taurę (būdamas 1,72 m ūgio peršoko 1,92 m) iškovojo V. Liorencas – 1,60 m.

Vyriausių ir šokliausių gimnazistų taurės įteiktos E. Andriuškaitei (1,35 m) – teko G. Kiūdytės –Dumbliauskienės taurė (ji buvo peršokusi 1,80 m). Vaikinai kovojo dėl V. Juciaus taurės (šoko 2,09 m), su puikiu asmeniniu rekordu nugalėjo J. Bočkus – 1,91 m aukštis.

Po apdovanojimo padaroma tradicinė nuotrauka prisiminimui, vėliau mokinių iškovotose taurėse išgraviruojamos pavardės, rezultatai ir jų pasiekimo metai. Gimnazijos sportiniame stende taurės lieka laukti kitų metų varžybų, o mokiniai stengiasi siekti geresnių rezultatų.