Švėkšnos šuolininkai tęsia 39 metų tradiciją

suoliai i_aukste_sveksnaŠvėkšnos „Saulės“ gimnazija jau 39 kartą vykdė tradicinį projektą – šuolio į aukštį „Taurės“ varžybas. Jose dalyvavo visi sveiki tuo metu mokiniai. Paskelbus rezultatus, išrinkti finalinių varžybų dalyviai – po 10-15 iš kiekvienos amžiaus grupės.

Jie kovojo dėl taurių, kurias nuo 1979 metų berniukams ir mergaitėms įsteigė geriausi rajono ir respublikos šuolininkai – sporto meistrė Ina Pavinkšnytė – Mikulėnienė ir Rimas Šilingis, Jovita Ūselytė – Tamoševičienė ir Alfonsas Rimkus, Zita Ūselytė – Urmulevičienė ir Algis Žemaitaitis bei sporto meistrė Genovaitė Kiūdytė – Dumbliauskienė ir Viktoras Jucius.

Vyriausiųjų grupėje nugalėjo dešimtokai Emilija Klumbytė (1,35 m) ir Aleksas Vaitiekus (1,90 m). Tarp 15-16 metų jaunučių nugalėjo devintokai Edita Kuzaitė (1,35 m) ir Robertas Žilius, pasiekęs asmeninį rekordą – 1,80 m.
13-14 metų šuolininkų grupėje nugalėjo septintokė Justė Kanapeckaitė (1,20 m) ir šeštokas Darius Jurkaitis, pirmąkart peršokęs 1,50 m aukštį. Jauniausių grupėje taures iškovojo penktokai Viltė Mikužytė (1,25 m) ir Ednaras Serapinas (1,30 m).

Piniginiais prizais, įsteigtais Urmulevičių bei Šaulių šeimų, apdovanota penktokė Viltė Mikužytė ir šeštokas Darius Jurkaitis.

Po apdovanojimų daroma tradicinė nuotrauka prisiminimui, taurėse išgraviruojamos pavardės, rezultatai ir jų iškovojimo metai. Gimnazijos sportiniame stende taurės lieka laukti kitų metų varžybų.
Projektą vykdė kūno kultūros mokytojai Dainora Grevienė ir Audrius Urmulevičius.