Švėkšnos šventėje judėjo ir sportininkai

Sportas sveksnos_3Jau 25-tus metus Švėkšnos miestelio šventėje susitinka netik kaimynai, draugai, giminės, bet ir šuolininkai į aukštį. Namo visi grįžta su gera nuotaika ir prizais, kuriuos skiria buvusi Lietuvos merginų ir moterų šuolio į aukštį čempionė (šoko 178 cm) Ina Pavinkšnytė – Mikulėnienė bei verslininkai Vaida ir Arūnas Danielkai.
Aukščiausius rezultatus yra pasiekusi Indrė Jakubaitytė (1997 m.170 cm) ir Mantas Šaulys (2001 m. 195 cm).

Šiemet po atkaklios kovos moterų tarpe rungtį laimėjo buvusi gimnazijos auklėtinė Indrė Danielkutė – Ivanauskienė, tik po pakartotinio bandymo aplenkusi Kristiną Butkevičiūtę. Vyrų grupėje geriausiai sekėsi Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojui Justinui Bočkui, kuris dukart gerino asmeninį rekordą. Nuo dabar jo rezultatas bus 196 cm.

Vainutiškis Edvinas Kurlinkus, peršokęs 190 cm aukštį liko antras, Mantas Montvydas ir Vilius Liorencas peršoko po 185 cm. Viliaus asmeninis rekordas siekia 191 cm, jis yra Lietuvos jaunučių čempionato šios rungties nugalėtojas.

Tuo pačiu metu Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos auklėtinė ieties metikė Indrė Jakubaitytė, dabar gyvenanti Kaune, yra 2012 metų Londono olimpinių žaidynių dalyvė ir savo medalių kolekcijoje turi 21 Lietuvos čempionato medalį: 7 aukso, 10 sidabro ir 4 bronzos. Ji yra iškovojusi daugiausiai prizinių vietų vienoje rungtyje šalies istorijoje. Pirmą apdovanojimą lengvaatletė pelnė dar 1995-aisiais, o šeštadienį iki paskutinio bandymo pirmavo, ir tik porą metrų nusileidusi Livetai Jasiūnaitei pasiekė puikų rezultatą – 56,97 m. Tuo pačiu metu Palangoje Indrė buvo ir varžybų dalyvė, ir trenerė, ir komandos vadovė.

Džiaugiamės puikiais sportiniais pasiekimais.