Švėkšnos šventės sportiniai akcentai

svesnos sportas stalo teniso turnyrasKaip ir kasmet, per Švėkšnos šventę šiemet vėl netrūko įvairių sportinių varžybų.

Anksčiausiai kovas pradėjo krepšininkai. Dalyvauti 3×3 turnyre susirinko 10 pajėgių komandų iš Šilutės, Žemaičių Naumiesčio, Saugų, Vainuto ,Veiviržėnų ir Švėkšnos. Finale dėl nugalėtojų vardo kovėsi švėkšniškiai Nausėdai ir veiviržėniškiai Šiauliai (taip svesnos sportas suolio i auksti varzybossąlyginai pavadinome). Žaidėjai – pajėgūs, rungtyniauja LKL, mokosi JAV. Nugalėjo šeimininkai švėkšniškiai.

Šeimų atkaklioje dvikovoje susitiko Nausėdų ir Butkevičių komandos, nugalėjo Nausėdai.

Tradicinėse šuolio į aukštį varžybose dėl Inos Pavinkšnytės – Mikulėnienės ir verslininkų Vaidos ir Arūno Danielkų vertingų prizų rungtyniavo 18 šuolininkų. Visi varžybų dalyviai gavo apdovanojimus. Nugalėjo abiturientai Kamilė Ambrozaitė (1,40 m) ir pirmą kartą I atskyrio normatyvą įvykdęs Erlandas Jokšas (1,90 m). Kitas prizines vietas merginų grupėje iškovojo studentės I.Danielkutė ir K.Butkevičiūtė. Tarp vyrų antras buvo studentas L.Starkutis (1,80 m) ir II atskyrio normatyvą viršijęs vienuoliktokas L.Bočkus.

Pirmą kartą vykusiose rankų lenkimo varžybose seniūno A.Šepučio taurėms laimėti nugalėjo Osvaldas Girskis, antras buvo B.Viskintas, trečias R.Mockus.

Tradiciniame stalo teniso turnyre, skirtame mokytojo S.Urmulevičiaus, stalo tenisininkų A.V.Zybarto, sporto meistro Z.Glico ir A.Pelikšo atminimui, dalyvavo 10 komandų. Kovojo vyrai nuo ryto iki vakaro – tradiciškai 10 valandų. Laimėjo svečiai iš Rusijos, antra buvo šilutiškių komanda, tretieji – klaipėdiškiai, ketvirti – puikiai žaidę varžybų organizatoriai Jonas Piekautas ir Algis Šaulys. Taurės, medaliai, gėlės, asmeniniai prizai ir pokalbiai prie bendro pietų stalo vakare užbaigė Švėkšnos šventę.