Šventinį krepšinio maratoną „Šilutė“ pradėjo be laimėjimų

krepsinis nkl 20120107001Šventėms pasibaigus, visi grįžtame į darbus, ne išimtis – ir krepšininkai. Šilutės vyrų komanda „Šilutė“ po beveik dvi savaites trukusių atostogų vėl grižo į aikštelę.

Deja, savaitgalį ji turėjo susitaikyti su dviem pralaimėjimais. Šilutiškiams nepadėjo ir naujas komandos draugas – Deividas Petravičius, kuris parodė tikrai puikų žaidimą.

Šiauliuose sekėsi sunkiai

Išvykoje „Šilutė“ susitiko su Šiaulių „ABRO – Universiteto“ krepšininkais. Susitikimas baigėsi šiauliečių pergale 61:52.
Gal šilutiškiams ir būtų pavykę įveikti šią komandą, bet mūsiškiams labai jau nenoriai krito kamuoliai į varžovų krepšį, o baudas pataikyti sekėsi ypač sunkiai.

Išvykoje rezultatyviausi buvo: Artūras Kaubrys – 13 taškų, Andrius Čižikas – 12, Ignas Razutis – 10 taškų.

„Šilutės“ žaidėjas A.Kaubrys (Nr. 25) po krepšiu visada atsirasdavo laiku ir vietoj. Komandos draugams tik reikėjo pastebėti, kad jis laisvas po krepšiu, ir du taškai – jau šilutiškių sąskaitoj. Artūras visada puikiai susižaidžia su komandos draugu Ignu Razučiu. Ignas puikiai mato aikštelę ir per visas varžybas atlieka ne vieną puikų ir tikslų perdavimą.

Namų sienos nepadėjo

Šilutėje vykusiose „Šilutės“ rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu – Kariu“ jau pirmajam kėliniui įpusėjus kirbėjo mintys, negi mūsiškiai taip žais visas varžybas? Jau penkias minutes mūsiškiai lakstė pirmyn – atgal ir pelnė vos 3 taškus, o priešininkai – 11.

Kad ir kaip abi komandos stengėsi, joms sunkiai sekėsi atakas užbaigti taikliais metimais. Išdrįsiu pasakyti, tądien gražaus žaidimo nebuvo.

Tiesa, paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis mūsiškiai puikiai surengė greitą ataką: Andrius Čižikas (Nr. 18) pelnė du taškus su bauda, tik, gaila, baudos nepavyko įmesti.

„Šilutė“ vos 1 tašku atsiliko nuo molėtiškių komandos – 21:22, o priešaky laukė dar trys kėliniai. Viltis įveikti svečių komandą grįžo.

Mūsiškiai pirmavo

Antrojo kėlinio pradžioje „Šilutei“ pavyko išsiveržti į priekį keturiais taškais, bet šis malonumas ilgai netruko – jau po dviejų kėlinių molėtiškiai pirmavo rezultatu 37:42.

Trečiam kėliniui pasibaigus, rezultatas buvo 54:58 – šilutiškiai keturiais taškais atsiliko nuo „Ežerūno – Kario“ komandos.

Deja, kad ir kaip „Šilutės“ komanda stengėsi, kad ir kaip treneris Petras Jonikas stengėsi komandai parinkti geresnę žaidimo strategiją, pergalės nepavyko iškovoti.

Po sirenos, skelbiančios varžybų pabaigą, švieslentė rodė 74:84 Molėtų komandos naudai.

„Šilutė“ dabar turi naują komandos žaidėją Deividą Petravičių (Nr. 12). Tądien jis tikrai puikiai žaidė, nors su komanda rungtyniavo tik antrą kartą. Tad iš jo tikimasi labai daug.

Rezultatyviausias rungtynėse su molėtiškiais buvo I.Razutis – 18 taškų, 16 taškų komandai pelnė A.Kaubrys, 12 – E.Jurkus, 10 – A.Čižikas.

Sausio 13 d. (penktadienį) mūsiškiai išvykoje susitiks su Marijampolės „Sūduva“, o sausio 14 d. (šeštadienį) „Šilutė“ namuose žais su Joniškio „Delikatesu“.