Šventinis rytmetys „Pušelėje“

pusele zemes dienaMinėdami pasaulinę Žemės dieną lopšelio – darželio „Pušelė“ ugdytiniai su etnografinio ansamblio „Žiuvininkai“ (vad. Irena Žėkienė) nariais dainavo liaudies dainas, šoko, sakė pašmaikštavimų apie pavasarį, Žemę, klausėsi paukščių balsų pamėgdžiojimų.

Atskubėjęs Pavasaris (aukl. Akvilė Bartkutė) prašė visų saugoti mūsų Žemę, linkėjo jai išlikti tokiai pat žaliai ir gražiai. Juk mes visi  gyvename šalia – ir medžiai, ir žmonės, ir gyvūnai, visi dalijamės tuo pačiu oru, geriame tą patį vandenį, šildomės saulės spinduliuose.

Šventinę nuotaiką palaikė pasirodęs Gandras (aukl. Gražina Mizgerienė), kuris išdidžiai plasnojo sparnais ir sveikinosi gandriškai – „klė klė, man varlė“. Jis siūlė daugiau  šypsotis, kad greičiau saulutės spinduliai sušildytų žemę, vaikams dovanojo gėlių sėklų ir paprašė jas pasėti, kad gražūs žiedai džiugintų visų akis.

Į šventę atvyko Šilutės medelyno viršininko pavaduotoja Loreta Skirbutienė bei Šilutės girininkijos girininkas Alis Gaudėšius. Svečiai  pasidžiaugė, kad nuo mažų dienų skiepijama meilė gamtai, palinkėjo gerų darbų visą pavasarį.

Darželio kieme buvo pakelta Žemės dienos vėliava, teritorija išpuošta iš buitinių atliekų pačių pagamintomis gėlėmis ir boružėlėmis, į medžius įkelti inkilai sugrįžtantiems paukšteliams.