Švęskite savivaldos dieną kartu!

iN97GUDFS1919 metų spalio 10 – ąją buvo priimtas pirmasis Lietuvos savivaldybių įstatymas. Nors pirmuosius netvirtus žingsnius vietos savivalda žengė dar anksčiau, savivaldos istoriją pradėta skaičiuoti nuo šios datos, o minima nuo 2007 m.

Toks ypatingas metas mūsų Pamaryje, kada pati gamta tampa išradinga kūrėja ir įkvėpėja… Sutinkate? Jeigu taip, tai kviečiame ir Jus tapti kūrėjais, bendraminčiais, kuriems aktualu, prasminga, įdomu kurti kasdienybę ir šventes, kurti atpažinimo ženklus.

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena – tai šventė, kuriai dar labai reikia svajonių, darnos, gerumo darbų… Susiburkime ir kurkime šią dieną kartu!

PROGRAMA
2012 spalio 10 d.

  • 9.30 – Valanda darbo Savivaldybėje perduodama ketvirtajai valdžiai – žiniasklaidai.

 

Šilutės rajono savivaldybė (Dariaus ir Girėno g.1)

 

  • 11.30 – Ambicingas turnyras „Šaukinys – Vietos savivalda“ (dalyvauja komandos).

 

Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka (Tilžės g.10)

 

  • 15.30 – Šilutės rajono seniūnų ir seniūnaičių sąšauka „Seniūnaitis šiandien – patarėjas, pagalbininkas, bendruomenės telkėjas“.
  • 17.00 – Šilutės rajono savivaldybės vadovų padėkos ženklai ir akcentai.
  • 17.30 – „Mano jūra – tolima ir artima“ koncertinė programa su Egidijumi Sipavičiumi.

 

Šilutės kultūros ir pramogų centras (Lietuvininkų g. 6)

 

Iki šių metų Vietos savivalda, tiksliau ją kūrusieji, nuėjo vingiuotą ir sunkų, pilną praradimų ir atradimų kelią, kuris verčia mus mokytis iš klaidų, semtis patirties iš gerų pamokų. Visi žinome ir suprantame sudėtingą padėtį mūsų valstybėje. Savivaldos darbuotojai gali pažadėti  ir toliau sąžiningai dirbti stiprinant savivaldą, keldami sau ir visai vietos savivaldai ambicingus planus, kad pasitikėjimas vietos savivalda būtų kuo didesnis, nes ir pirmiesiems savivaldybininkams, kartu su jauna valstybe stačiusiems jos pamatus, ir mums, tęsiantiems jų darbus šiandien, svarbiausia žmonės, jų gerovė.

Gerbiami savivaldos darbuotojai, priimkite nuoširdžiausius sveikinimus Vietos savivaldos dienos proga. Turime daug dar nuveikti savo žmonėms, savo kraštui, įveikti visus sunkumus. Tad stiprybės, kantrybės ir ištvermės mums visiems

Daiva Žebelienė
Šilutės rajono savivaldybės merė