T.Jurkevičius – dukart auksinis irkluotojas

irkluotojai plungejeVasara baidarių ir kanojų irkluotojams pats darbymetis. Nors dabar vis populiarėja pramogos baidarėmis, bet Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams, kuriuos treniruoja Nedas Bartušis, tai ne tik pramoga, jie ištisus metus treniruojasi, kad pasiektų gerų rezultatų.

Plungėje vykusiose atvirose rajono pirmenybėse bei Žvejo dienos varžybose Klaipėdoje mūsiškiai irkluotojai įrodė, kad visus metus rimtai ruošėsi.

Plungės atvirosiose rajono pirmenybėse irkluotojai iš Šilutės, Skuodo, Šiaulių, Klaipėdos, Plungės, Elektrėnų varžėsi 200 m distancijoje irkluodami vienvietes, dvivietes ir keturvietes valtis.

Šilutiškis Tomas Jurkevičius 1999-2000 m. gimusiųjų grupėje 200 metrų ruožą vienviete baidare įveikė per 39,48 sek. ir pasipuošė aukso medaliu.

Dvivietę baidarę irklavusios N.Bartušio auklėtinės Odeta Baliutavičiūtė ir Ramunė Pažereckaitė 200 m distancijoje finišavo ketvirtos. Komandos draugai Heraldas Kairys ir Martynas Narevičius, irklavę dvivietę baidarę, 200 m distancijoje taip pat užėmė IV vietą.

Dvivietės baidarės jungtinė Šilutės ir Skuodo irkluotojų komanda – T.Jurkevičius (Šilutė) ir Tomas Skiudulas (Skuodas) 200 m distancijoje iškovojo III vietą.

Žvejo dienos varžybose Klaipėdoje dalyvavo tos pačios komandos kaip ir Plungės pirmenybėse.

T.Jurkevičius ir Klaipėdoje buvo neaplenkiamas, irkluodamas vienvietę baidarę 200 m distancijoje jis vėl iškovojo I vietą ir buvo apdovanotas medaliu, diplomu, taure ir Jūros šventės marškinėliais.