T.Lekūnas paliko „Šilutę“

lekunas1„Šilutės“ krepšinio komanda neteko savo lyderio Tomo Lekūno. Dėl jo ilgai vyko derybos tarp NKL rungtyniaujančios „Šilutės“ ir LKL rungtyniaujančios Alytaus „Dzūkijos“. Sutarta, kad vienas naudingiausių NKL krepšininkų ir naudingiausias „Šilutės“ žaidėjas T.Lekūnas keliasi į LKL.

20-metis 200 cm ūgio krepšininkas „Šilutės“ ekipoje buvo labai naudingas žaidėjas. „Šilutės“ komandoje NKL 2013-2014 metų čempionate Tomas sužaidė 16 rungtynių. Vidutiniškai aikštelėje praleisdavo apie 32 minutes, pelnydavo po 16,4 taško, atlikdavo 4,5 rezultatyvius perdavimus, išprovokuodavo 6,6 pražangų. Jo efektyvumas per rungtynes būdavo apie 19,9 balo.

Biržuose gimęs krepšininkas per šį sezoną net 2 kartus buvo išrinktas NKL savaitės žaidėju. Sėkmingiausios jo rungtynės buvo lapkričio 15 dieną, kai šilutiškiai namuose žaidė su Radviliškio krepšininkais. Tada Tomas pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis surinko net 51 naudingumo balą.

Šilutiškiams labai gaila praradus tokį žaidėją, bet aistruoliai tikisis, kad „Šilutė“ ir toliau džiugins pergalėmis bei įdomiomis rungtynėmis. O Tomui linki puikiai rungtyniauti LKL čempionate ir taip pat šauniai sužibėti Alytaus „Dzūkijos“ komandoje, kaip žibėjo Šilutėje.