T.Olberkis nokautavo varžovą

boksas f1 1Marijampolėje vyko 20-asis Vido Gorbulio tarptautinis bokso turnyras. Varžybose dalyvavo 17 komandų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos, ringe kovojo daugiau nei 200 sportininkų.

Šilutės sporto mokyklos boksininkai iškovojo tris pirmąsias, dvi antrąsias ir vieną trečiąją vietas.

Trys čempionai

Lukas Petrauskas 42 kg svorio kategorijoje savo varžovą iš Kalvarijos T.Pečkį įveikė antrame raunde ir iškovojo I vietą.

60 kg sv. kat. šilutiškis Vytautas Balsys pirmą dieną turėjo įveikti Latvijos čempioną bei Europos moksleivių bokso prizininką J.Artiomov. Jam tai pavyko ir finale kitą dieną jis susitiko su L.Valiu (Kaunas), kurį įveikęs pasipuošė aukso medaliu.

Tomas Olberkis svorio kategorijoje +81 kg finale įveikė kaunietį M.Špokauską ir tapo savo svorio kategorijos čempionu.

Sidabriniai vyrukai

Dvi dienas vykusiame bokso turnyre iškovoti ir du sidabro medaliai. Julius Pečkys 32 kg svorio kategorijoje užėmė II vietą. Ignas Šmitas (63 kg) pirmoje kovoje įveikė vilnietį Lietuvos moksleivių čempioną (kova buvo gan apylygė), bet, deja, antrą dieną jam nepavyko pasipriešinti varžovui iš Vilniaus A.Masen.

Aurimas Koroliovas 32 kg svorio kategorijoje iškovojo garbingą III vietą.

Vos tik atsikvėpę vieną dieną, boksininkai iškart išskubėjo į Klaipėdos miesto bokso sporto klubo „Čempionas“ organizuojamą bendrą bokso treniruotę, kurioje dalyvavo Klaipėdos, Kretingos, Palangos bei Šilutės boksininkai. Šiose treniruotėse galėjo dalyvauti visų amžiaus grupių sportininkai.

Iš viso treniruotėse dalyvavo 17 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių. Visi turėjo tik po vieną varžovą. Savo varžovus įveikti pavyko Aurimui Koroliovui, Juliui Pečkiui, Vytautui Balsiui, Lukui Petrauskui, Rokui Pečkiui, Edgarui Skurdeliui, Ignui Šmitui, Deividui Giruliui bei Tomui Olberkiui. Pastarojo priešininkas iš Palangos jau pirmame raunde patyrė nokdauną. Tomas – labai perspektyvus ir daug žadantis boksininkas, kuriam dar tik 14 metų, tad jei daug treniruosis ir nepraras rimto požiūrio į boksą, jis dar ne vieną varžovą nokautuos.