Tą pačią dieną imtyniauta Šakiuose ir Maskvoje

SAGALECŠių metų balandžio 25 dieną Šakiuose vyko dziudo turnyras „Pirma kova”, kuriame dalyvavo Šilutės dziudo klubo KUMIKATA mažieji sportininkai. Tuo pat metu Maskvoje (Rusija) vyresnieji klubo nariai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre „SPRING HOPES 2015”. Tiek mažiesiems tiek jau su didesne patirtimi sportininkams turnyruose sekėsi gerai, parsivežtas ne vienas medalis.

„Pirma kova” turnyre geriausiai sekėsi Mažvydui Žemaitaičiui, kuris savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė savo svorio kategorijose Aras Plikšnys ir Mantas Sungaila.

Trečiąsias vietas iškovojo Domas Plikšnys ir Nojus Kungys. Kitiems truputėli pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius. Treneris Rimvydas Lukošius labai dėkoja sportininkų tėveliams už pagalbą.

Maskvoje (Rusija) vyresnieji klubo nariai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre „SPRING HOPES 2015” čia geriausiai sekėsi Edvardui Sagalec, kuris tik finale nežymiai nusileido sportininkui iš Stavropolio (Rusija) ir užėmė antrąją vietą.

Visi kiti Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus ir Rokas Šadevičius iškovojo po tris pergales,  ketvirtas kovas pralaimėjo ir  kadangi svorio kategorijose daug dalyvių, toliau turnyre kovoti nebegalėjo. Turnyre dalyvavo sportininkai iš dvylikos pasaulio šalių – virš 700 dalyvių.