Talentų kalvė 4 kartą ieško talentų

pamario talentai 3 79Kultiniu renginiu tapę „Pamario talentai” ketvirtą kartą kviečia iš pašalių išlįsti į dienos šviesą visus talentingus Šilutės krašto žmones. „Talentai – kuo įvairiausi. Nesvarbu – šokate, dainuojate, ar pasakojate anekdotus. Jei tai darote geriau negu kiti – jums reikia tai parodyti. Neleiskit savo talentams dulkėti!” – dalyvauti kviečia idėjos autorius ir vienas iš renginio organizatorių Valdas Lacko.

Gruodžio 6 dieną talentus bus galima išvysti ant Šilutės kultūros ir pramogų centro scenos.

Tradicinį renginį „Pamario talentai” jau ketvirtą kartą organizuoja muzikantai, grupės „Karčema” nariai Valdas Lacko ir Vygantas Stoškus. Per 4 metus renginys padėjo atsiskleisti ne vienam jaunam talentui, kuris dabar drąsiai lipa į sceną, nes žino, kad jo sugebėjimus įvertino komisija bei publika.

Nuo pat talentų kalvės užkūrimo pradžios Šilutės krašto scenoje ėmė vis labiau ryškėti ir žibėti jaunimo kantri grupė „Karčemėlė”, vokalistė Greta Konaverskytė, dainų autorė, aranžuotoja ir atlikėja Greta Vitonytė, grupė „Forte”, kuri savo muzikinę veiklą ir pradėjo nugalėję „Pamario talentus”. Pernai konkurso geografija išsiplėtė už rajono ribų – konkurse panoro dalyvauti gargždiškiai ir klaipėdiškiai.

Konkurso organizatoriai V.Lacko ir V.Stoškus pastebi, jog kasmet talentingų jaunuolių vis daugėja, todėl komisijai tenka vis sunkesnė užduotis išrinkti pačius geriausius. Kaip ir kiekvienais metais „Pamario talentų” dalyvius vertins kompetentinga komisija.

Manote, kad esate gabus? Talentingas? Charizmatiškas? Pasirodydavote tik siaurame draugų ir namiškių rate? Jus visi giria, bet vis dar nebuvo progos atsiskleisti? Išdrįskite, nes ši proga skirta būtent jums! Kas jei ne tu, kada, jeigu ne dabar? Konkursas skirtas ne tik pripažintiems scenos grandams, bet ir bandantiesiems joje žengti pirmuosius žingsnius.

Sėkmingai augantis renginys antrą kartą bus rengiamas Šilutės kultūros ir pramogų centre. Pernai „Pamario talentai” sulaukė žiūrovų anšlago.

Savo balsą už labiausiai patikusį dalyvį galės atiduoti ir žiūrovai. Pirmosios vietos nugalėtojui atiteks ne tik šlovė, bet ir 500 litų prizas!

Registruotis galima iki lapkričio 30 d. tel.:

Valdas 865277646.

Vygantas 868749146

El. p. valdaslacko@gmail.com

Dalyvausi? Parodyk facebook-icon