Tarp geriausių policijos sportininkų – šilutiškė Eglė Vaitkutė

policijos sportininkai VaitkuteVasario 11-ąją, Policijos departamente prie VRM jau 7 metus iš eilės pagerbiami geriausi praėjusių metų sportininkai, tradiciškai pasveikinta sportiškiausia policijos įstaiga. Šiemet pagerbti ir geriausi policijos fizinio rengimo ir sportinės veiklos instruktoriai.

Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui (toliau – Tauragės apskr. VPK) praėję metai sporto srityje buvo išties sėkmingi. Generalinis komisaras Linas Pernavas už geriausius rezultatus sporto srityje apdovanojo net 3 Tauragės apskr. VPK darbuotojus. Šeštus metus iš eilės lyderių pozicijų neapleidžia Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK vyriausioji patrulė Eglė Vaitkutė. Ji nominuota už svarbiausius pasiekimus moterų grupėje. Eglė praėjusiais metais tapo Lietuvos suaugusiųjų rankų lenkimo čempionato, Europos suaugusiųjų rankų lenkimo čempionato ir Pasaulio taurės „Zloty tour“ nugalėtoja kaire ir dešine ranka.

Aktyviausiu policijos varžybų dalyvių pripažintas Tauragės apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Voldemaras Knystautas. Jis iškovojo prizines vietas Lietuvos policijos taikomosios trikovės ir taikomojo biatlono čempionatuose, „Tėvynės gynėjų“ sporto žaidynėse bei Lietuvos policijos stalo teniso pirmenybėse. Voldemaras dalyvavo ir begalėje kitų sportinių rungtynių.
 
Pagal pernai patvirtinus policijos instruktorių konkurso nuostatus, išrinkti ir geriausi 2015 m. policijos fizinio rengimo ir sportinės veiklos instruktoriai. Jų veikla buvo vertinama ne tik pagal dalyvavimą respublikiniuose renginiuose, bet ir darbą policijos įstaigose, įtraukiant darbuotojus į sporto varžybas, klubinę veiklą, kvalifikacijos kėlimą ir kitus kriterijus. Tarp 3 geriausių instruktorių nominuotas ir Tauragės apskr. VPK Personalo skyriaus vyresnysis specialistas Mindaugas Čepauskas.

Jis ne tik puikiai motyvuoja kolegas dalyvauti įvairiose varžybose bei siekti geriausių sportinių rezultatų, bet ir pats aktyviai dalyvauja sportinėje veikloje. Turbūt vienas iš svarbiausių jo pasiekimų, praėjusiais metais kartu su kitais policijos įstaigos darbuotojais iškovota Lietuvos policijos generalinio komisaro taurė.
 
„Džiugu, jog komisariato darbuotojai realizuoja save sportinėje veikloje ir pasiekia išties gerų rezultatų. Praėję metai mūsų komisariatui buvo sėkmingi – iškovojome ne vieną pergalę, savo lentynas papildėme ne viena taure. Tai, kad esame pastebėti ir įvertinti motyvuoja eiti pirmyn ir siekti dar geresnių rezultatų. Kartu su kolegomis stengsimės, kad ir šie metai būtų ne ką prastesni“ – kalbėjo M. Čepauskas.

Tauragės apskr. VPK sportininkai dėkingi komisariato viršininkui Mariui Draudvilai, kuris, anot jų, skatina dalyvauti sportiniuose renginiuose, palaiko juos ir nepamiršta pasveikinti, pasiekus gerų rezultatų.