Tarp Lietuvos rajonų lengvaatlečių stipriausi – šilutiškiai

lengvoji begimas_su_kliutimisŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai, lydimi trenerių Linos Leikuvienės, Medardo Urmulevičiaus ir Stasio Oželio, dalyvavo Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiai iškovojo du čempionų vardus ir iškovojo I vietą kaip komanda, rajonų grupėje aplenkusi 32 komandas.

1000 m bėgimo rungtyje Justas Budrikas, kurį treniruoja L.Leikuvienė, finišavo antras iš 14 varžovų, nusileidęs tik kauniečiui. Justas pasipuošė sidabro medaliu bei komandai laimėjo 16 taškų. Tame pačiame bėgime dalyvavo ir M.Urmulevičiaus auklėtinis Deividas Bliūdžius, kuris finišavo šeštas ir komandai pridėjo svarbius 11 taškų.

2000 m bėgimo rungtyje dalyvavo S.Oželio auklėtinė Greta Bartkutė. Ji finišavo penkta ir komandai laimėjo 13 taškų. Dar vienas S.Oželio auklėtinis Mantas Stonkus pasipuošė sidabro medaliu, nes 60 m barjeriniame bėgime finišavo antras. Mantas komandai uždirbo 16 taškų.

Šuolio į tolį rungtyje nedaug iki medalio trūko M.Urmulevičiaus auklėtiniui Ernestui Greviui – jis užėmė IV vietą ir komandai laimėjo 13 taškų.

Trišuolio rungtyje S.Oželio auklėtinė Jorė Lapinskaitė komandai iškovojo 9 taškus, užėmusi VIII vietą.

Trišuolio varžybose dalyvavo ir L.Leikuvienės auklėtinis Osvaldas Guščius, jam pavyko iškovoti čempiono vardą bei 18 taškų sporto mokyklos komandai. Čempione tapo Kristina Bataitytė, kuri 3 kg rutulį nustūmė toliausiai ir komandą pradžiugino 18 taškų.

Puikūs pasirodymai leido džiaugtis ne tik gerais individualiais pasiekimais, bet susumavus visus Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių taškus paaiškėjo, kad šilutiškių komanda yra geriausia tarp 32 dalyvavusių  rajonų komandų. Jai įteikta I vietos taurė.