Tarp stipriausių Lietuvos boksininkių – keturios šilutiškės

20171123 1651100Pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo organizuojamas tarpvalstybinis moterų bokso turnyras. Lapkričio 18 dieną Lietuvos boksininkės Pasvalyje kovojo su baltarusėmis, latvėmis ir estėmis, tarptautiniame mače dalyvavo 11 lietuvių. Iš jų net keturios šilutiškės, kurias treniruoja Vincas Murauskas. Čempionėmis tapti pavyko trims lietuvaitėms, iš kurių dvi šilutiškės.

Lietuvai atstovavo stipriausios mūsų šalies boksininkės. Beveik visos yra dalyvavusios pasaulio ir Europos suaugusiųjų ar jaunimo čempionatuose. Smagu, kad tarp stipriausių moterų pateko ir keturios šilutiškės: Austėja Aučiūtė bei trys Šilutės sporto mokyklos auklėtinės: Gabrielė Diekontaitė, Rugilė Altaravičiūtė ir Gabrielė Bagdonaitė.

 Aukso medalius pavyko laimėti dviem mūsiškėms. A.Aučiūtė (64 kg. sv. kat.) boksavosi su latve Elizaveta Čerkasova ir ją vienbalsiai po trijų randų po tris minutes, įveikė. Vienbalsiai savo varžovę Madara Brikmane (Latvija) įveikė ir šilutiškė G.Diekontaitė (80 kg. sv. kat.)

Antrosios vietos atiteko: 57 kg svorio kategorijoje R.Altaravičiūtei, kuri rezultatu 2:1 nusileido baltarusei Ulyana Yesipenka ir G.Bagdonaitei (81 kg.), kuri nusileido estei Anna-Lisa Piirimagi 2:1.