Tarp turizmo naujovių – Rusnės apžvalgos bokštas

Rusnes apzvalgos_bokstas_2Šiemet keliautojų laukiančios turizmo naujovės pritaikytos įvairiems skoniams. Kur keliauti Lietuvoje ras ir įspūdingų gamtos vaizdų, ir naujų potyrių, ir ekstremalių pojūčių mėgėjai.

Tarp šiemetinių Lietuvos turizmo naujovių minimas ir vasaros gale iškilsiantis Rusnės apžvalgos bokštas.

Šio sezono Lietuvos turizmo naujoves LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ pristatė įstaigos „Keliauk Lietuvoje“ atstovė Indrė Trakimaitė – Šeškuvienė.

Pasak jos, keliautojai Lietuvoje yra labai pamėgę apžvalgos bokštus ir pažintinius takus: „Tai viena iš mėgstamiausių lietuvių keliavimo formų. Galimybė pamatyti gražiausias Lietuvos vietas ir tai nieko nekainuoja.“

Todėl daugumą sudomins naujas apžvalgos bokštas, kuris vasaros pabaigoje turėtų pradėti veikti Rusnėje.

„Jis bus ypatingos formos, nuo jo matysis ir Kuršių marios, ir Kuršių nerija“, – pasakojo I. Trakimaitė – Šeškuvienė.

Drevernoje švartuosis greitaeigis laivas

Tarp kitų naujų ir laukiamų lankytinų šių metų objektų – pėsčiųjų takas, įrengtas ant Lyduvėnų tilto – aukščiausio geležinkelio tilto Lietuvoje.

Šiemet atsinaujinę lankytojų lauks Molėtuose esantis etnokosmologijos muziejus ir Vilniuje esantis Energetikos muziejus. Duris atvers iki šiol uždaras buvęs Kauno VI fortas, kuriame veiks karo muziejus.

Drevernos uostas turės naują kempingą ir prieplauką, kurioje, kaip žadama, šiemet jau tikrai švartuosis greitaeigis laivas „Raketa“, plauksiantis iš Kauno.

Biržuose lauks naujas kanapių labirintas ir gravitacinis namas.

I. Trakimaitė – Šeškuvienė rekomenduoja aplankyti ir Karklę, kurioje yra trys sveikatingumo trasos, Kretingą ir penkis jos vienuolynus bei žiemos, japonų, baltų mitologijos sodus, taip pat Ignalinos rajone esantį Paliesiaus dvarą.

Smaguriams ruošiami nauji Lietuvos gastronominio turizmo ir ledų žemėlapiai.