Tarptautinę kredito unijų dieną paminėjo ir šilutiškiai

© silutesnaujienos.ltŠiandien 7200 Šilutės kredito unijos narių kartu su viso pasaulio kredito unijomis švenčia Tarptautinę kredito unijų dieną.

Jungtinių tautų organizacija 2012-uosius metus oficialiai paskelbė Tarptautiniais kooperatyvų metais, todėl spalio 20-ąją kredito unijos pradeda minėti ir šiuos kooperacijai bei kooperatyvų veiklai pažymėti skirtus metus.

Šilutės kredito unija šiame kredito unijų judėjime yra viena iš lyderių. Pagal veiklos rezultatus ji kasmet yra sėkmingiausiųjų Lietuvos kredito unijų penketuke.

Šilutės kredito unijos valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbriemė šventinę dieną darbuotojams ir susirinkusiems unijos nariams kalbėjo, kad šiuo metu Šilutės kredito unijos bendras kapitalas siekia 62 mln. Lt. Tūkstantis narių naudojasi suteiktais kreditais, o keturiskart daugiau narių turi įvairių indėlių.

Šilutės kredito unijos nariai gali naudotis elektroninės bankinnkystės paslaugomis ir savo sąskaitas tvarkyti internetu. Be to, vis didesnis skaičius nariu naudojasi „Maestro” ir „Maestro Card” mokėjimo kortelėmis.

Pasak G.Kimbrienės, Šilutės kredito unija rajono žmonėms yra arčiausia finansinė įstaiga – unija turi 11 kasų visose rajono seniūnijose. Tai ypač patogu kaimo gyventojams ir tiems nariams, kurie unijoje moka komunalinius mokesčius. Unijos nariams tokie mokesčiai priimami be administravino antkainio – nemokamai.

Tarptautinės unijų dienos proga surengti geriausių unijos darbuotojų rinkimai. Geriausiomis darbuotojomis buvo pripažintos vyr. buhalterės pavaduotoja Marytė Šiaudvytienė ir Kintų kasininkė Regina Šerpytienė.