Tarptautinė šeimos diena Juknaičiuose – su sporto varžybomis

Laisvinamos karantino sąlygos pagaliau leidžia žmonėms susirinkti ir pabendrauti be kaukių bent jau lauko aplinkoje.

Rusnės Salos etnokultūros ir informacijos centras šeštadienį Juknaičiuose organizavo pirmąjį viešą renginį – Kultūrinės veiklos vadybininkas Vygantas Stoškus surengė Tarptautinės šeimų dienos paminėjimą – šeimų sportines varžybas.

Minėto centro kultūrinės veiklos vadybininkas Juknaičiuose V. Stoškus vietinius pasportuoti sukvietė šeštadienio popietę. Nors į šventę pabendrauti atėjo ir daugiau šeimų, tačiau sportinėms varžytuvėms registravosi tik šešios. Dar 10 įvairaus amžiaus vaikų registravosi pasivaržyti ir individualiai.

Sportuoti visiems teko įvairiose V. Stoškaus parinktose rungtyse: žaisti mažąjį boulingą, mėtyti baudinius į krepšį, šaudyti iš lanko, žaisti mažąjį stalo futbolą ir t.t.

Sudėtingiausia buvo išaiškinti rezultatyviausius varžybų dalyvius, nes vieniems geriau sekėsi boulingo takeliuose, kitiems šūviai iš lanko, dar kitiems baudinių mėtymas į krepšį.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Petkų šeima, kitas dvi prizines vietas užėmė Grigalių ir Būdvyčių šeimos. Joms įteiktos Šeimos dienos turnyro taurės ir medaliai. Medaliais apdovanoti ir nemažiau kaip pusė individualių sportininkų.

Pasak V. Stoškaus, tokią dieną svarbu, kad visiems būtų gera nuotaika. Jo nuomone, sportinės varžybos pavyko puikiai. Jis jau puoselėja idėją kitais metais Šeimos dieną paminėti ir pasivaržyti pakviesti daugiau šeimų ir kitose seniūnijose.

Šventinę dieną kalbinti juknaitiškiai džiaugėsi organizuotu renginiu. Anot jų, jau nusibodo karantino suvaržymai ir norisi paprasčiausio pabuvimo tarp žmonių.

Komercijos direktorius, korespondentas