Tarptautiniame neįgalių žmonių futbolo turnyre macikiškiai laimėjo auksą

neigaliuju sportas macikaiŠiaulių sporto mokyklos „Klevas“ surengtame  tarptautiniame žmonių su negalia futbolo turnyre, dalyvavo 15 komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos.

Komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į tris lygius. A lygyje aukso medalius laimėjo Macikų socialinės globos namų komanda, B lygyje I vietą užėmė svečiai iš Latvijos (Memele), C lygyje nenugalimi buvo Akmenės rajono Dabikinės specialiosios mokyklos sportininkai.

Šiemet futbolo turnyre Lietuvos įstaigoms atstovavo Aukštelkės (Šiaulių r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Macikų (Šilutės r.), Dūseikių (Telšių r.), Jotainių (Panevežio r.), Vilijampolės (Kauno),ĀDabikinės (Akmenės r.), Kelmės, Šiaulių, Kėdainių komandos. Iš Latvijos atvyko Ziedkalnės ir Memelės globos įstaigų komandos.

Stipriausios A ir B lygio komandos kovojo dėl Šiaulių banko įsteigtos supertaurės. Po atkaklios kovos ir baudinių serijos nugalėtojais tapo šilutiškiai – Macikų socialinės globos namų komanda.

Taip pat buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi ir naudingiausi sportininkai. Macikų socialinės globos namų auklėtinis Aivaras Matulevičius išrinktas geriausiu vartininku, jam įteikta taurė. O naudingiausiu žaidėju pripažintas Virginijus Šarpnickis.

Pertraukų metu turnyro rungtynių „Baltrex – Šiauliai“ regbininkai jauniausiems Šiaulių specialiojo ugdymo centro ir Žagarės socialinių paslaugų centro sportininkams suorganizavo estafetes, kurių metu dalyviai galėjo išbandyti greitį, taiklumą bei gebėjimą valdyti regbio kamuolį.

Sporto šventės dalyviai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams ir partneriams, kurie prisidėjo prie šio renginio.