Tarptautiniame šeimų krepšinio turnyre nugalėjo Stonių komanda

seimu krepsinio_turnyras_sveksnoje2Jau 42 metus klaipėdietis krepšinio entuziastas Kazimieras Budrys organizuoja šeimų krepšinio turnyrus jo vardo taurėms laimėti. Varžybos  vyksta įvairiuose Lietuvos rajonuose, o nugalėtojai suvažiuoja į finalą. Šiemet jis vyks Klaipėdoje.

7-ąjį  kartą rinkosi krepšinio mėgėjai Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos sporto salėje kovoti dėl mokytojo krepšininko Sigito Urmulevičiaus atminimo taurių, prizų, medalių. Atkaklios kovos vyko pusdienį, o nugalėtojų komanda – Stoniai – išaiškėjo tik paskutinėmis varžybų minutėmis, laimėjus prieš  gargždiškių Bručkų komandą. Treti liko klaipėdiečiai Budriai. Be konkurencijos žaidė ir švėkšniškių komanda, bet jos nariai buvo iš įvairių šeimų.

Visų komandų nariai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, komandiniais prizais, prizus  įteikė Švėkšnos sportiškasis seniūnas Alfonsas Šeputis. Puikiai varžyboms teisėjavo Vaidas Šernius ir Audrius Urmulevičius.        

Varžybų dalyviai  džiaugiasi Kazimiero Budrio gebėjimu virš 40 metų burti šeimas sportinei šventei. Sėkmės jam linki visos sportiškos Lietuvos šeimos. O Stonių komandai linkime puikaus žaidimo ir pergalės finale.