Tarptautinio bokso turnyro Baltarusijoje čempionas – R. Jokulys

F robertasLietuvos boksininkų U-22 rinktinė dalyvavo tarptautiniame A. Kolchino vardo turnyre, kuris vyko Baltarusijos mieste Oršoje. Turnyre dalyvavo 74 boksininkai iš 7 valstybių. Lietuvos boksininkams pavyko iškovoti tris medalius, du priklauso šilutiškiams – Robertui Jokuliui ir Vytautui Balsiui.

Šis turnyras mūsų boksininkams yra vienas iš pasirengimo Europos čempionatui etapų. Netrukus mūsiškiai išvyks į Europos jaunimo pirmenybes, kurios vyks kovo 7-18 d. Vladikaukaze (Rusija).

A. Kolchino turnyro čempionu tapo Vinco Murausko treniruojamas R. Jokulys, jis svorio kategorijoje iki 91 kg įveikė visus varžovus. Pusfinalyje Robertas susitikęs su rusu Vladimiru Radionovu, jau pirmame raunde įrodė savo pranašumą. Finalinėje kovoje scenarijus buvo panašus – Robertui ir vėl užteko vieno raundo, kad džiaugtųsi čempiono vardu. V. Murausko auklėtinis nukovė baltarusį Vadimą Marozą ir pirmame raunde teisėjas nutraukė kovą.

Medalis atiteko ir dar vienam V. Murausko auklėtiniui, kuris dabar treniruojasi Kaune, V. Balsiui. Vytautas boksavosi svorio kategorijoje iki 75 kg, ir pirmoje kovoje taškais 4:1 nugalėjo Glebą Goliką ir Rusijos. Pusfinalyje mūsiškiui be kovos buvo įskaityta pergalė prieš baltarusį Antoną Stelmachovą. Finale V. Balsys susitiko su rusu Šahobzonu Šukurovu, čia varžovas laimėjo prieš mūsiškį 4:1, ir Vytautui atiteko sidabro medalis.

Sidabras atiteko ir dar vienam lietuviui Ąžuolui Zubei, kuris svorio kategorijoje iki 81 kg tik finalinėje kovojo turėjo pripažinti baltarusio Aleksejaus Alfioro pranašumą 1:4.

Lietuvos rinktinė iškovojusi 1 aukso ir 2 sidabro medalius komandinėje įskaitoje užėmė 4 vietą. Priekyje buvo Lenkijos, Italijos ir nugalėtoja tapusios varžybų šeimininkės Baltarusijos rinktinės.