Tarpzoninėse kvadrato varžybose katytiškiams – taurė

katyciu sportasKatyčių pagrindinės mokyklos dvi komandos (gim. 2004 m. ir jaunesni bei 2002 m. ir jaunesni) dalyvavo respublikinio mokinių olimpinio festivalio tarpzoninėse varžybose.

Sausio 24 d. mūsų mokykloje vyko kovos tarp Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, Plungės r. Šateikių gimnazijos ir mūsų mokyklos komandų. Kova buvo labai atkakli ir nenuspėjama, ir tik sėkmė nulėmė, kad pirmąją vietą laimėjo jurbarkiečiai, o Katyčių pradinukai iškovojo II vietą.

Labai gerai žaidė Justas Pėteraitis, Nojus Tubutis, Lukas Skurdelis, Gabrielė Valiūtė, Guoda Juodytė ir kt. Džiugu, kad sporto salėje buvo daug sirgalių, mokinių tėvelių, draugų.

Mokiniai apdovanoti I, II, III laipsnio diplomais. Svečiai pasidžiaugė mūsų gražia mokykla, jos interjeru, aplinka.

Katyčių pagrindinės mokyklos berniukų (gim. 2002 m. ir jaunesnių) komanda sausio 31 d., lydimi mokytojos D.Plaipienės ir mokyklos direktoriaus A.Plaipos, vyko į tarpzonines varžybas Plungės r. Stalgėnų pagrindinėje mokykloje. Čia katytiškiai žaidė su Joniškio Gataučių Marcės Katiliūtės ir Stalgėnų mokyklų komandomis.

Žaidžiant su joniškiečiais prireikė net trijų kėlinių, kad įrodytume savo pranašumą, o šeimininkus stalgėniškius nugalėjome 2:0.
Puikiai varžybose žaidė Edvinas Jonaitis, Zenonas Bendžius, Mantas Žvinklys, Lukas Daniulis, Lukas Pukelis ir kt.

Laimėta I vieta leidžia komandai dalyvauti respublikos mokinių finalinėse varžybose. Kaip seksis mūsų berniukams, ar jie sugebės pakartoti pernai mergaičių iškovotą I vietą? Tai greitai sužinosime, nes finalinės varžybos vyks vasario 28 dieną.