„Tautišką giesmę” giedojo jungtinis Šilutės choras (foto)

valstybes dienaVakar prieš devynias prie Šilutės kultūros ir pramogų centro besirenkančius šilutiškius pasitiko ne tik linksmi prieškario lietuviškos estrados šlageriai, bet ir centro darbuotojos su miniatiūrinėmis trispalvėmis.

Kiekvienam įteikta tokia miela dovanėlė dar labiau sušildė ir subūrė minią šilutiškių, atėjusių įsijungti į grandiozinį pasaulio lietuvių chorą, kuris visuose šešiuose žemynuose jau ketvirtą kartą ruošėsi užtraukti „Lietuva, Tėvyne mūsų…”

Likus kelioms minutėms iki 21 valandos šilutiškiai jau rikiavosi ant laiptelių į bendrą chorą, kuris vis didėjo ir didėjo. Prie patriotiškiausio mūsų rajono choro – „Pamario aido” dainininkų stojo jaunos šeimos, seneliai su anūkais, vaikai, jaunimas, politikai, verslininkai, savivaldybės, švietimo, kultūros darbuotojai, dvasininkai…

Šį ekspromtu susikūrusį dainingą kolektyvą meistriškiai valdė mūsų rajono chorinio dirigavimo patriarchas maestro Vytautas Jovaiša, „Pamario aido” vadovas.

Prie dainuojančių šilutiškių gatvėje stabtelėjo ratuoti patriotai, ne visi išdrįsę išlipti iš automobilių ir giedoti kartu.

„Tautinė giesmė” nuskambėjo kaip iš vienos širdies, o po jos šilutiškiai nenorėjo skirstytis, mielai dar dainavo ir lingavo „Vai ko nusižvengei, bėrasai žirgeli”, „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos”, „Graži tu mano, brangi Tėvyne”, „Kur gimėm, kur augom, kur žemė šventa…”.

joomplu:5801