„Technoramos“ gimtadienio svečių laukia daugybė linksmybių

technorama parduotuv Lietuvnink g 68 ilutjeViena ilgiausiai Šilutėje veikiančių buitinės technikos parduotuvių – „Technorama“ pažada, kad 10-ojo gimtadienio svečiams netrūks nei pramogų, nei siurprizų, nei nuolaidų.

Spalio 11 – 12 d. (penktadienį ir šeštadienį) 10-ąjį gimtadienį švenčianti „Technorama“ kviečia niūrias ir darganotas dienas iškeisti į linksmybes ir gerą nuotaiką. Lietuvininkų g. 68 įsikūręs prekybos salonas „Technorama“ svečius pasitiks kvapnia kava, sultimis ir šviežiai iškeptais blynais, o gimtadienio šventėje netrūks įdomių loterijų, staigmenų bei nuolaidų iki 99 proc…

Sėkmę bus galima išbandyti netradicinėse loterijose

Ar įsivaizduojate, kiek sveria 187,5 cm aukščio, A++ energijos klasės „WHIR-POOL“ šaldytuvas? Jeigu manote, kad panašiai tiek, kiek sveriate jūs ar jūsų šeimos nariai, jau šį penktadienį, 17 val. dalyvaukite žaidime „Laimingosios svarstyklės“. Jei jūsų svoris sutaps su šaldytuvo svoriu – laimėjimas garantuotas!
buitins technikos skyrius pasipuoes ventikai
Tuo tarpu 18 val. „Laimingojo pirkėjo“ žaidime gali dalyvauti visi pirkėjai, įsigiję prekių už daugiau nei 30 Lt, bus galima laimėti „PHILIPS“ televizorių. Neatsiradus laimėtojo, televizorius bus parduotas vietoje surengtame aukcione, o  pradinė televizoriaus kaina – tik 1 litas.

Siurprizų sulauks ir lojalūs „Technoramos“ klientai. Spalio 11 dieną iki 17 val. apsipirkę su lojalumo kortele, jie dalyvaus fotoaparato „Olympus“ loterijoje.

Vietoje torto ir žvakučių – nuolaidų lietus

Nuolaidų lietus prognozuojamas smarkesnis nei įprastai.
nuolaidos kas met traukiamos i skalbykls
Apsilankę „Technoramos“ gimtadienyje pirkėjai nuolaidas galės išsitraukti iš skalbyklės. Viena didžiausių buitinės technikos gamintojų „Samsung“ dovanos 20 proc. nuolaidą televizoriams, šaldytuvams ir skalbyklėms, o „Acme“, „Logitech“, „Case Logic“ kompiuterinę įrangą galėsite įsigyti net 30 proc. pigiau.

Abi gimtadienio dienas „Technoramoje“ vyks įvairūs konkursai ir žaidimai, kuriems paruošta daug prizų.

Penktadienį ir šeštadienį, spalio 11 ir 12 d. visų Šilutės krašto gyventojų laukiame 10-oje „Technoramos“ šventėje.