Teisingai pasirinkti namų šildymo sistemą tai tas pats kaip laimėti loterijoje

„Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusę metų. Žiemos gal ir nebe tokios šaltos, kaip prieš kelis dešimtmečius, tačiau, tai nekeičia fakto, jog namuose norisi šilumos ir jaukumo. Po sunkios darbo dienos grįžus į savo namus norisi tik nusispirti batus, įsisupti į pledą ir mėgautis gera knyga šiltame kambaryje,“ - savo istoriją pradeda pasakoti Daiva.

„Dabar jau galiu mėgautis šiluma, švara ir ramybe savo namuose, kai prieš kelis metus įsigijau dujų balionų šildymo sistemą, – ramiai atsikvepia pašnekovė. – Gyvenu dideliame nuosavame name su erdviu kiemu, kur darbų namuose ir taip pakanka.. Kaip ir daugelis tautiečių dirbu nuo ryto iki vakaro, o jau po darbų, manau, kad nusipelnau ramaus poilsio.“

Deja, daugelį metų buvo kitaip – pasakojimo herojė turėjo senučiuką kieto kuro katilą, kuris šildydavo namus. Apie ekonomiškumą, kuro sąnaudų kontrolę, temperatūros vienodumą galėjo tik pasvajoti. Seniai jau domėjosi naujesnėmis, patogesnėmis šildymo sistemomis, tačiau papildomų pinigėlių vis pritrūkdavo rimtam pirkiniui. Taip ir vargo diena iš dienos, metai iš metų… Kol vieną dieną vyrui stipriai suskaudo nugarą ir nebegalėjo nei malkų paskaldyti nei jų pakrauti į katilą…O ruduo šiluma jau seniai nelepino….

„Ta diena ir buvo lemtinga, kai nusprendėme, kad gana kankintis ir vargti. Juk jau 21 amžius, o šildomės kaip gilioje senovėje…“ – Atsidūsta Daiva.

Sprendimą pašnekovė turėjo priimti greitai, nes be šildymo juk ilgai nebus. Papildomų santaupų namo šeimininkai neturėjo, tad ilgai nelaukę apsvarstė galimybę išsirinktą SAURIDA GAS šildymo sistemą pirkti išsimokėtinai.

„Dabar jau galiu mėgautis šiluma, švara ir ramybe savo namuose, kai prieš kelis metus įsigijau SAURIDA GAS dujų balionų šildymo sistemą“

„Nemaniau, kad gali būti taip paprastai ir greitai. Nors ir neturėjau santaupų, bet pasinaudojau galimybe įsigyti išsimokėtinai. Vadybininkas per 5 min pateikė teigiamą atsakymą ir jau po savaitės mūsų namuose nauja šildymo sistema tyliai ir švariai pradėjo savo darbą ir sėkmingai dirba iki šiol.
Niekada negalvojau, kad šildymas gali būti toks paprastas ir lengvai prižiūrimas. Vos kelių mygtukų paspaudimu galiu reguliuoti namų šilumą, kuri visada išlieka pastovi. Teisingai pasirinkti šildymo sistemą – tai tas pats kaip laimėti loterijoje,“ – džiūgauja pašnekovė.

Apie galimybę pirkti išsimokėtai papasakojo finansų įstaigos INBANK pardavimų grupės vadovas Donatas Mickus. „Pirkimas išsimokėtinai – tai patogus finansavimo būdas, prekę įsigyti tada, kada jos labiausiai reikia, mokant ne visą sumą iš karto, o dalimis. Pirkdami išsimokėtinai, jūs gaunate prekę arba paslaugą iš karto, o sumokate dalimis vėliau. Taip pat šiuo metu yra vykdoma akcija – su mokėjimų atidėjimu net 3 mėnesius, t.y. pirkinį gaunate dabar, o mokėti dalimis pradedate tik po 3 mėnesių. Jums nereikia rūpintis pradiniu įnašu, kadangi finansuojame 100% pirkinio vertės,“ – paprastai ir suprantamai paaiškino D. Mickus.

„Šildymą dujų balionų sistema dažniausiai renkasi senesnių ir renovuotų namų šeimininkai, nes įranga lengvai sumontuojama ir prijungiama prie jau namuose išvedžiotos santechnikos, nepriklausomai ar pastate yra grindinis ar radiatorinis šildymas.“ – Apie šildymo sistemos įrengimą pasakoja SAURIDA GAS technikas – ekspertas Eimantas Mačiūnas.

Būsto šildymas dujomis turi ir kitų neginčijamų privalumų. Ko gero, svarbiausias – tai gaunamas komfortas: nereikia nuolat stebėti ar neatėjo laikas naujai malkų įkrovai, nereikia rūpintis kuro atsargomis, jų laikymu, nesusidaro pelenų, kuriuos reikėtų išvalyti. Jeigu anksčiau dujos buvo laikomos išskirtinai miesto žmonių privalumu mat atkeliaudavo tik ten kur buvo nutiestos dujotiekio trasos, tai dabar SAURIDA GAS dujų šildymo sistemos gali būti sumontuotos visuose individualiuose namuose, nepriklausomai, jie yra miesto centre, rajone ar atokiame vienkiemyje.

Artėjant žiemos sezonui, šildymo sistemų konsultantai nemokamai konsultuoja telefonu +370 610 46004.