Telšiuose pamariečiai užėmė II vietą

4d583a19c6288Telšių r. Ryškėnų sporto klubas surengė šaškių turnyrą „Ryškėnai – 2011“, skirtą krašto sporto veikėjo G.Paškausko atminimui. Šilutės šaškių ir šachmatų komanda turnyre laimėjo II vietą.

Turnyre varžėsi Akmenės, Gargždų, Joniškio, Radviliškio, Kretingos ir Šilutės komandos. Mūsų rajono garbę gynė kandidatai į sporto meistrus Voitiechas Deniušas, Benediktas Bagočius, tarptautinis sporto meistras Boris Družinin ir naumiestiškiai Petras Lydžius, Raimaldas Šimanauskas.

Pamariečių pagrindiniai varžovai buvo Akmenės ir Gargždų šaškininkai. Ypač pajėgi Akmenės komanda, joje žaidė net du sporto meistrai Vidas Igoris ir Algimantas Barauskas. Visi susitikimai baigėsi lygiosiomis 6:6. Tačiau šilutiškiai nenusileido gargždiečiams. V.Deniušas 4:0 nugalėjo B.Pocių, o B.Bagočius 3:1 įveikė A.Dosčioros pasipriešinimą ir iškovojo II vietą turnyre.

Nugalėtojų laurus nuskynė Akmenės šaškininkai.