Tėvo dienos proga šilutiškiai bėgo Šyšos pakrantėmis

Birželio 2 d., Tėvo dienos proga startavo pirmasis „Vasaros sportas Šilutėje, 2024“ renginys. 43 šilutiškiai Šyšos pakrantėmis įveikė 6 km trasą. Bėgime dalyvavo 43 greitakojai.

„Vasaros sportas Šilutėje, 2024“ bėgimo renginio dalyviai.

Pasak „Vasaros sportas Šilutėje, 2024“ renginių vadovo Domanto Kairio, vasaros metu įvyks 6 renginiai. Pirmasis jau įvykęs bėgimas, antras – tinklinio varžybos 3×3 vyks birželio 16 d.

Prie bėgimo renginio įgyvendinimo savanoriškai prisidėjo šilutiškiai Ričardas Mėgelaitis, kuris padėjo išrinkti ir paruošti bėgimo trasą, Eugenijus Ablikovas prisidėjo prie maisto gaminimo, kad nepridegtų gaminamas plovas, o Tomas Dulkys įsteigė 100 eurų prizą, kuris atiteko greičiausiai įveikusiam 6 km trasą Aurimui Girskiui. Antras atbėgo lengvaatletis Justas Budrikas, trečias taip pat lengvaatletis Nojus Petraitis.

Tarp merginų greičiausios buvo lengvaatletės Goda Šiaudvytytė, Džiuga Sidaravičiūtė ir Vytautė Vasiljevaitė.

Bėgimas buvo skirtas Tėvo dienai ir jame dalyvavo tėveliai su vaikais. Šilutiškis Ramūnas Grikšas bėgime dalyvavo net su trimis savo atžalomis: Danieliumi (11 metų), Žemyna (5 m.) ir Ugniumi Amadėjumi.

Po bėgimo emocijų netrūko. Vieni maudėsi Šyšos upėje, kiti lapnojo plovą ir džiaugėsi įveikę 6 km, sakydami, kad tokių bėgimo renginių reikia dažniau. Netgi užsiminė apie maratoną – 42, 195 m.