Tėvų profesijų savaitė

2 jankaus_mokykla_profesiju_dienaŠilutės Martyno Jankaus mokyklos bendruomenė turi ne  vieną jau daug metų gyvuojančią tradiciją, bet kartu kuria ir naujas. Jau kelinti metai organizuojama “Tėvų profesijų savaitė”, kurios metu lankomės tėvelių darbovietėse, susipažįstame su įvairiomis profesijomis.

Šiais metais klasės valandėlės metu vaikai pristatė savo tėvelių profesijas. Suskaičiavome, kad grožio specialisčių 3 jankaus_mokykla_profesiju_dienamūsų klasėje daugiausiai. Pasitarę su vaikais paprašėme, kad mamos mums padėtų atidaryti “Grožio oazę pradinukams”. Mamos noriai sutiko ir mūsų klasė trumpam tapo žaisminga grožio studija: viename kampelyje įsikūrė vizažistė, kitame – manikiūro specialistė, o didžiąją dalį užėmė kirpėjos. Mergaitės norėjo pasipuošti įmantriomis šukuosenomis, išbandyti grožio priemones ir susitvarkyti nagučius, o berniukai drąsiai leido mamoms eksperimentuoti su jų plaukais.

Visiems vaikams patiko naujoji išvaizda, jie džiaugėsi sukurtu grožiu, o mamos užmezgė dar artimesnį ryšį su savo vaikais.

Be to, vaikai suprato, kad grožio specialistų labai reikia šiandienos pasaulyje, nes grožis suteikia laimės ir gerina nuotaiką.