Tik prancūzai iškovojo daugiau medalių nei Šilutės „KUMIKATA“

Dziudo veteranai rimvydo fotoSpalio 1 – 11 dienomis kurortiniame miestelyje prie Viduržemio jūros vyko Europos sporto veteranų žaidynės (European Masters Games 2015) surinkusios iš įvairių Europos, Azijos bei Afrikos šalių daugiau nei 6500 dalyvių. Ten jėgas išbandė ir Lietuvos dziudo imtynininkai, atstovavę Šilutės dziudo klubą „Kumikata“.

Nicoje (Prancūzija) vykusiose Europos veteranų žaidynėse kovos ant tatamio vyko spalio 5-7 dienomis, Nicos „Sofija Antipolis“ universiteto mokslų fakulteto sporto salėje.

Per tris dienas Lietuvos dziudo meistrai iškovojo net 8 medalius ir pelnytai užsitarnavo aukštų įvertinimų visoje Europoje. Šilutės dziudo klubas „Kumikata“ pagal iškovotų medalių skaičių nusileido tik Prancūzijos imtynininkams.

Aukso medaliais savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse pasipuošė: V.Tiškovas, M.Zakarevičius, sidabru – A.Pocevičius, D.Karinauskas ir E.Česnakevičius. Bronzos medaliai atiteko R.Lukošiui, A.Paulauskui ir Ž.Lukošiui.

Dziudo turnyre dalyvavo šios sporto šakos veteranai iš Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, Portugalijos, Italijos, Šveicarijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos, Kazachstano, Senegalo, Prancūzijos, Polinezijos ir Lietuvos.

Negalima nepasidžiaugti tuo, kad dziudo varžybų organizatoriai pažymėjo, jog gausiausia sportininkų delegacija iš užsienio buvo Lietuvos.

Dalyviai dėkoja rėmėjams už suteiktą galimybę dalyvauti šiose varžybose.