Tinklinio pirmenybių nugalėtojai – Vilkyčių tinklininkai

tinklinis fDu mėnesius trukusios rajono vyrų tinklinio pirmenybės baigėsi. Jose dalyvavo šešios komandos: Rusnė (vad. A.Balčėnas), Žemaičių Naumiestis (vad. V.Parnarauskienė), Šilutė (vad. L.Gedvila), Vainutas (vad. A.Burzdžius) bei Vilkyčiai 1 ir Vilkyčiai 2 (vad. D.Černeckytė).

Po rimtų kovų penktą kartą iš eilės rajono tinklinio taurę laimėjo vilkytiškiai.

Varžybos vyko vieno rato sistema, t.y., visos komandos sužaidė tarpusavyje. Žiūrovai varžybas pasižiūrėti galėjo Vainuto, Šilutės pirmosios gimnazijos ir Vilkyčių sporto salėse. Po atkaklių ir įdomių kovų į finalinį ketvertą pateko abi Vilkyčių, Šilutės ir Rusnės komandos.

Iš tolesnių kovų iškrito vainutiškiai ir naumiestiškiai.

Pusfinalio ir finalo kovos vyko Vilkyčių pagrindinės mokyklos sporto salėje, kur nuo vilkytiškių aktyvių sirgalių balsų drebėjo sienos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Vilkyčių 1 ir Vilkyčių 2 komandos. Po gražaus žaidimo rezultatu 3:1 nugalėjo 1-oji komanda.
Antrajame pusfinalyje susitiko Rusnės ir Šilutės komandos. Ši kova pareikalavo daug jėgų iš abiejų komandų, nes kova nuolat vyko taškas į tašką. Abi komandos buvo vertos kovoti didžiajame finale. Šiai kovai prireikė net 5 setų, kur 3:2 nugalėjo Šilutės komanda.

Tad dėl trečiosios vietos teko kovoti Vilkyčių 2 ir Rusnės komandoms. Sirgaliai buvo labai aktyvūs. Rusnės sirgalių džiaugsmui, rezultatu 3:1 Rusnė įveikė Vilkyčių 2 komandą ir tapo III vietos laimėtojai.

Didžiajame finale susitiko Vilkyčių 1 ir Šilutės komandos. Žinoma, buvo galima tikėtis intriguojančios kovos, tačiau vilkytiškiai puikiu žaidimu, stipriais smūgiais, vieningumu, atkaklumu ir kovingumu nepaliko jokių vilčių šilutiškiams. Rezultatu 3:0 nugalėję Šilutės komandą vilkytiškiai penktus metus iš eilės tapo rajono vyrų tinklinio varžybų nugalėtojais.

Vilkyčių 1 komandos garbę apgynė T.Myrovas, G.Šiaulinskas, M.Baltrukonis, T.Dulkys, R.Staigirtas, A.Matonis, D.Kuprys.
Geriausiais žaidėjais išrinkti T.Myrovas (Vilkyčiai 1), G.Januška (Rusnė), J.Mulskis (Vilkyčiai 2) ir E.Maciukevičius (Šilutė).

VŠĮ „Šilutės sportas“ įsteigtus prizus įteikė įstaigos direktorius Dainius Gricevičius ir pasidžiaugė, kad tinklinis rajone populiarėja, o žaidimas palieka gražų įspūdį.